Daarom beweegt het aandeel SRV Group
SRV Group daalde licht, in lijn met de markt.
Geschreven na beurssluiting op ·
Waarom vandaag
16.210 nieuws vandaag geanalyseerdSRV Group daalde licht, in lijn met de markt.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
In de laatste vijf handelsdagen steeg SRV Group licht, terwijl de OMX Helsinki 25 vrijwel onveranderd was.
De beweging was normaal voor SRV Group.
Het volgende kwartaalrapport verschijnt op 4 februari 2027.
De beweging van vandaag, −0,75%, was 0,3 keer een normale dagbeweging van 2,2%. OMX Helsinki 25 bewoog die dag −0,56%.
SRV Group −0,75%OMX Helsinki 25 −0,56%In de pas met de beurs
Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden
Analistenramingen voor SRV Group.
SRV Group verdiende in 1 van 8 rapporten meer dan verwacht.
Niet in de grafiek omdat raming en resultaat ontbreken: 1 van de 9 rapporten in deze periode, de laatste op 7 mei 2026.
Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.
Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 6 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.
Beoordelingen
Koersdoelen
Laatste koers 7,80 EUR
Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie
Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingEUR
Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,26 EUR (4 februari). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 0,10 EUR drie maanden geleden naar nu 0,14 EUR. Raming 2026: 0,14 EUR. Raming 2027: 0,63 EUR. Eén analist heeft de raming voor het kwartaal gemaakt.
Heeft de koers het bedrijf gevolgd?
Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −8% en de winst per aandeel met +200%.
Omzet, winst en beurswaarde
OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mln. EUR
Bezittingen, schulden en beurswaarde
BezittingenSchuldenBeurswaardemln. EUR
Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 132 mln. EUROmzet 2025: 706 mln. EUR
Wat de kengetallen over SRV Group zeggen
De kengetallen verbinden wat SRV Group verdient met wat beleggers betalen.
De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.
Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.
2022–2025: -6,62 EUR–0,48 EUR. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 3,98 SEK, Cynca Nordic -12,58 SEK, Sitowise Group -1,15 EUR. Raming 2026: 0,14 EUR (0,14 EUR–0,14 EUR). Raming 2027: 0,63 EUR (0,56 EUR–0,70 EUR).
Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.
2022–2025: 610 mln. EUR–770 mln. EUR. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 6,1 mld. SEK, Cynca Nordic 3,4 mld. SEK, Sitowise Group 187 mln. EUR. Raming 2026: 817 mln. EUR (816 mln. EUR–817 mln. EUR). Raming 2027: 941 mln. EUR (907 mln. EUR–975 mln. EUR).
Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.
2022–2025: −1,4%–1,5%. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 3,7%, Cynca Nordic 1,6%, Sitowise Group −20,3%.
Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.
2022–2025: −59,9%–7,9%. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 29,0%, Cynca Nordic −15,5%, Sitowise Group −44,4%.
De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.
2022–2025: 8,9–29,1. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 9,1. Raming 2026: 55,7. Raming 2027: 12,4.
Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.
2022–2025: 0,08–0,11. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 0,27, Cynca Nordic 0,34, Sitowise Group 0,43. Raming 2026: 0,16. Raming 2027: 0,14.
Geld betaald aan aandeelhouders per aandeel, opgeteld per kalenderjaar.
2017–2025: 0,00 EUR–1,83 EUR.
Het gewone jaarlijkse dividend als percentage van de koers.
2022–2025: 0,0%–0,0%. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 2,1%, Sitowise Group 0,0%.
Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.
2022–2025: 1,84–5,87. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen -1,35, Cynca Nordic 1,30, Sitowise Group 12,86.
Meer kengetallen
Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.
2022–2025: 0,44–0,54. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 2,35, Cynca Nordic 0,66, Sitowise Group 1,32.
Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.
2022–2025: 5,1–15,7.
Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.
2022–2025: -0,74 EUR–1,16 EUR. Vergelijkbare bedrijven: ByggPartnerGruppen 11,48 SEK, Cynca Nordic 5,83 SEK, Sitowise Group 0,17 EUR.
Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.
2022–2025: 31,6%–33,3%.
Wat hierna te volgen en waarom
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van SRV Group veranderden.
- Het rapport
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van SRV Group veranderden.
Toevoegen aan agenda
Het rapport
Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar
Op de laatste 16 rapportdagen bewoog SRV Group meestal ongeveer 2,3%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,2%.
−11,23% +3,81% +1,12% +2,76%
10.000 EUR in SRV Group gekocht op 7 november 2016 is vandaag 985 EUR waard, met herbelegde dividenden.
Hetzelfde bedrag in de OMX Helsinki met dividenden zou 24.500 EUR zijn geworden.
Hoeveel zou 10.000 EUR in SRV Group vandaag waard zijn? →
Hoeveel zou 10.000 EUR in SRV Group vandaag waard zijn?
985 EUR
met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016. Hetzelfde bedrag in de OMX Helsinki met dividenden zou 24.500 EUR zijn geworden.
Op het laagste punt was het 399 EUR waard (25 oktober 2023).
De vijf grootste dagen van de reis
· +16,3% · de hele markt daalde 0,8% op dezelfde dag
· +15,2% · de hele markt steeg 0,8% op dezelfde dag
· +14,5% · de hele markt steeg 0,6% op dezelfde dag
· +14,5% · de hele markt steeg 2,0% op dezelfde dag
· +14,3% · de hele markt steeg 0,1% op dezelfde dag
Eerdere dagen
+0,52% beurs +0,50% SRV Group op Nasdaq Helsinki bleef in de handelsdagen van de week vrijwel onveranderd en bewoog minder dan de bredere markt. Lees →
SRV Group op Nasdaq Helsinki bleef in de handelsdagen van de week vrijwel onveranderd en bewoog minder dan de bredere markt.
De markt, gemeten met de OMX Helsinki 25, steeg in dezelfde dagen licht, terwijl het aandeel SRV Group in de laatste handelsdag licht daalde.
De beweging van de week was normaal voor het bedrijf, met een handelsvolume ver onder het gebruikelijke niveau.
De volgende kwartaalrapportage verschijnt donderdag 4 februari 2027.
+2,31% beurs +1,62% SRV Group steeg duidelijk, in lijn met de markt. Lees →
SRV Group steeg duidelijk, in lijn met de markt.
Bedrijfsnieuws verklaart de beweging niet.
In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel vrijwel gelijk, iets minder dan de OMX Helsinki 25, die licht steeg.
Het handelsvolume lag rond het gebruikelijke niveau.
De laatste slotkoers ligt ver onder het jaarhoogste en ver boven het jaarlaagste.
−1,27% beurs −0,39% SRV Group daalde licht, een gewone dag voor het aandeel. Lees →
SRV Group daalde licht, een gewone dag voor het aandeel.
De daling was ongeveer even groot als op de bredere markt van Helsinki, en geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel vrijwel gelijk, terwijl de OMX Helsinki 25 duidelijk daalde, waardoor SRV Group het beter deed dan de markt.
Het handelsvolume lag ver onder het gebruikelijke niveau, wat betekent dat minder aandelen van eigenaar wisselden dan normaal.
De laatste slotkoers ligt ver onder de hoogste slotkoers van het afgelopen jaar, eind september bereikt, en ver boven de laagste, eind december vorig jaar bereikt.
+0,52% beurs −1,25% SRV Group steeg vorige handelsdag licht, een gewone beweging voor het aandeel. Lees →
SRV Group steeg vorige handelsdag licht, een gewone beweging voor het aandeel.
Het bewoog tegen een markt in die dag die duidelijk daalde.
Er is geen bedrijfsnieuws van die handelsdag dat de beweging verklaart.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel licht terwijl de markt vrijwel vlak was.
Het laatste kwartaalrapport, gepubliceerd op 22 oktober, toonde een omzetstijging van 28 procent en een betere winstgevendheid, maar de resultaten bleven achter bij de verwachtingen.
−1,27% beurs +0,22% SRV Group gaf deze week licht terug, terwijl de bredere markt in Helsinki vrijwel onveranderd bleef. Lees →
SRV Group gaf deze week licht terug, terwijl de bredere markt in Helsinki vrijwel onveranderd bleef.
Het tussentijdse verslag van 22 oktober liet een omzetgroei van ongeveer 28 procent zien en een betere winst, maar de resultaten bleven achter bij de verwachtingen, wat het aandeel waarschijnlijk drukte.
De laatste handelsdag steeg het aandeel licht terwijl de markt duidelijk daalde, en de bewegingen van de week waren normaal voor het aandeel.
Het volgende resultatenbericht staat gepland voor 4 februari 2027.
−3,02% beurs +0,35% SRV Group daalde zonder bedrijfsnieuws. Lees →
SRV Group daalde zonder bedrijfsnieuws.
Geen bedrijfsnieuws van die handelsdag verklaart de beweging.
In de laatste vijf handelsdagen daalde het aandeel sterk, een zeer grote beweging voor SRV Group, ongeveer vier keer de gebruikelijke vijfdaagse schommeling.
De meest waarschijnlijke oorzaak is dat het sterke derdekwartaalrapport, gepubliceerd op 22 oktober, gevolgd werd door aanhoudende voorzichtigheid onder beleggers, omdat de resultaten de verwachtingen misten.
Volgende om in de gaten te houden is de volgende resultatenpublicatie op donderdag 4 februari 2027.
+2,05% beurs −0,54% SRV Group steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →
SRV Group steeg zonder bedrijfsnieuws.
De beweging kwam zonder een nieuwe bedrijfsmelding die op die handelsdag gedateerd is, dus de oorzaak is niet bevestigd.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel zeer sterk, meer dan de OMX Helsinki 25-index, die licht daalde.
De daling was voor SRV Group een zeer grote beweging, ongeveer zeven keer een normale periode van vijf dagen.
Het laatste rapport van het bedrijf, gepubliceerd op 22 oktober, toonde een omzetgroei van 28 procent en een orderboek boven 1,5 miljard euro, maar het resultaat viel tegen.
−2,74% beurs −0,14% SRV Group daalde zonder bedrijfsnieuws. Lees →
SRV Group daalde zonder bedrijfsnieuws.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de daling.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde SRV Group sterk, een zeer grote beweging voor het aandeel, terwijl de OMX Helsinki 25 nagenoeg onveranderd was.
Het tussentijdse verslag van 22 oktober toonde een omzetgroei van 28 procent en een orderportefeuille boven 1,5 miljard euro, wat tegen een fundamentele oorzaak pleit, dus de daling werd waarschijnlijk gedreven door handelsstromen en voorzichtigheid van beleggers vóór de cijfers.
Het volgende verslag komt donderdag 4 februari 2027.
−11,29% beurs −3,27% SRV Group daalde de afgelopen vijf handelsdagen zeer sterk, duidelijk meer dan de bredere markt van Helsinki. Lees →
SRV Group daalde de afgelopen vijf handelsdagen zeer sterk, duidelijk meer dan de bredere markt van Helsinki.
De beweging was zeer groot voor het bedrijf en het afgelopen jaar zeldzaam.
Het halfjaarverslag dat gisteren verscheen toonde een sterke omzetgroei en een grotere orderportefeuille, maar het resultaat viel tegen en het aandeel bleef onder druk staan.
Let op hoe het aandeel reageert na de presentatie van het verslag en hoe de markt in de komende handelsdagen reageert.