Daarom beweegt het aandeel GARO
GARO steeg duidelijk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde.
Geschreven na beurssluiting op ·
Het rapport
Volgend rapport: 13 november. Op de laatste 15 rapportdagen bewoog GARO meestal ongeveer 6,0%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,4%.
14 augustus 2026: −12,10%13 mei 2026: −2,20%19 februari 2026: −10,37%14 november 2025: −7,18%
Waarom vandaag
15.876 nieuws vandaag geanalyseerdGARO steeg duidelijk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
In de laatste vijf handelsdagen steeg GARO licht, iets meer dan de lichte stijging van de markt.
Het handelsvolume lag ver onder het gebruikelijke niveau, wat kan wijzen op weinig kopers en verkopers.
De beweging van vandaag, +2,18%, was 1,5 keer een normale dagbeweging van 1,4%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −0,32%.
GARO +2,18%OMX Stockholm 30 −0,32%Tegen de beurs in
Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden
Analistenramingen voor GARO.
GARO verdiende in 1 van 8 rapporten meer dan verwacht.
Niet in de grafiek omdat raming en resultaat ontbreken: 3 van de 11 rapporten in deze periode, de laatste op 14 augustus 2026.
Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.
Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 7 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.
Beoordelingen
Koersdoelen
Laatste koers 12,24 SEK
Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie
Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK
Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 15 mei: Aankoop circa 314 duizend SEK. 1 april: Aankoop circa 90 duizend SEK. 25 maart: Aankoop circa 157 duizend SEK. 24 maart: Aankoop circa 172 duizend SEK. 18 maart: Aankoop circa 226 duizend SEK.
Heeft de koers het bedrijf gevolgd?
Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −26% en ging de winst per aandeel van -1,20 SEK naar -0,35 SEK.
Omzet, winst en beurswaarde
OmzetWinstBeurswaardemld. SEK
Bezittingen, schulden en beurswaarde
BezittingenSchuldenBeurswaardemld. SEK
Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 612 mln. SEKOmzet 2025: 1,0 mld. SEK
Wat de kengetallen over GARO zeggen
De kengetallen verbinden wat GARO verdient met wat beleggers betalen.
De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal.
Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.
2022–2025: -1,20 SEK–2,41 SEK. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden -2,50 SEK, AQ Group 8,22 SEK, Plug Power -1,31 USD.
Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.
2022–2025: 1,0 mld. SEK–1,4 mld. SEK. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden 212 mln. SEK, AQ Group 9,8 mld. SEK, Plug Power 744 mln. USD.
Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.
2022–2025: −4,9%–11,0%. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden −62,0%, AQ Group 9,7%, Plug Power −67,5%.
Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.
2022–2025: −10,8%–19,6%. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden −43,5%, AQ Group 15,2%, Plug Power −145,0%.
Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.
2022–2025: 0,82–3,91. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden 4,24, AQ Group 2,03, Plug Power 2,72.
Geld betaald aan aandeelhouders per aandeel, opgeteld per kalenderjaar.
2017–2025: 0,00 SEK–1,40 SEK.
Het gewone jaarlijkse dividend als percentage van de koers.
2022–2025: 0,0%–1,8%. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden 0,0%, AQ Group 0,8%, Plug Power 0,0%.
Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.
2022–2025: 0,75–36,57. Vergelijkbare bedrijven: AQ Group -0,39.
Meer kengetallen
Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.
2022–2025: 1,62–8,84. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden 3,42, AQ Group 3,75, Plug Power 3,49.
Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.
2022–2025: -1,65 SEK–0,93 SEK. Vergelijkbare bedrijven: PowerCell Sweden -0,07 SEK, AQ Group 5,45 SEK, Plug Power -0,40 USD.
Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.
2022–2025: 50,0%–53,2%.
Wat hierna te volgen en waarom
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van GARO veranderden.
- Het rapport
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van GARO veranderden.
Toevoegen aan agenda
Meer over GARO
Transacties van bestuurders
Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.
- Axel Barnekow Widmark, bestuursvoorzitterAankoopcirca 314 duizend SEK
- Rickard Blomqvist, bestuurslidAankoopcirca 90 duizend SEK
- Rickard Blomqvist, bestuurslidAankoopcirca 157 duizend SEK
- Rickard Blomqvist, bestuurslidAankoopcirca 172 duizend SEK
- Rickard Blomqvist, bestuurslid (verbonden persoon)Aankoopcirca 226 duizend SEK
Het rapport
Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar
Op de laatste 15 rapportdagen bewoog GARO meestal ongeveer 6,0%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,4%.
−12,10% −2,20% −10,37% −7,18%
10.000 SEK in GARO gekocht op 7 november 2016 is vandaag 4.140 SEK waard, met herbelegde dividenden.
Hoeveel zou 10.000 SEK in GARO vandaag waard zijn? →
Hoeveel zou 10.000 SEK in GARO vandaag waard zijn?
4.140 SEK
met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.
Op het laagste punt was het 3.630 SEK waard (21 september 2026).
De vijf grootste dagen van de reis
· −19,3% · de hele markt was onveranderd op dezelfde dag
· +18,9% · de hele markt steeg 0,2% op dezelfde dag · rapportdag
· +16,8% · de hele markt daalde 0,3% op dezelfde dag
· −15,6% · de hele markt daalde 1,1% op dezelfde dag · rapportdag
· +15,2% · de hele markt daalde 0,6% op dezelfde dag
Eerdere dagen
+1,49% beurs −0,11% GARO, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, steeg de afgelopen vijf handelsdagen licht. Lees →
GARO, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, steeg de afgelopen vijf handelsdagen licht.
De beweging was van gewone omvang en de handel lag rond het gebruikelijke niveau.
In dezelfde dagen was de bredere Stockholmse markt nagenoeg vlak en de industriesector gaf iets toe.
Het volgende bericht verschijnt op 13 november 2026, wanneer het bedrijf de resultaten over het derde kwartaal presenteert.
+0,84% beurs −0,29% GARO steeg licht, terwijl de markt iets daalde. Lees →
GARO steeg licht, terwijl de markt iets daalde.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
Afgelopen vijf handelsdagen steeg GARO sterk, een grote beweging voor het aandeel en duidelijk voor de OMX Stockholm 30, de belangrijkste Zweedse index.
De beweging in de laatste handelsdag was voor GARO normaal, en het nieuws gaat over Garo Hills in India, niet over het bedrijf.
GARO publiceert de volgende resultaten, de cijfers van het bedrijf over de periode, op 13 november 2026.
+7,10% beurs +3,01% GARO op Nasdaq Stockholm steeg de afgelopen vijf handelsdagen sterk en bewoog daarmee meer dan de bredere Stockholmse markt, die duidelijk steeg. Lees →
GARO op Nasdaq Stockholm steeg de afgelopen vijf handelsdagen sterk en bewoog daarmee meer dan de bredere Stockholmse markt, die duidelijk steeg.
De beweging was groot voor GARO en het afgelopen jaar zeldzaam.
De beweging werd waarschijnlijk deels gedreven door de industriële sector als geheel, waarvan het gemiddelde aandeel op dezelfde dagen steeg.
Volgend kwartaalrapport: 13 november.
+0,52% beurs +0,33% GARO steeg licht, meer dan de markt. Lees →
GARO steeg licht, meer dan de markt.
De beweging was van gewone omvang voor het aandeel, en er is geen bedrijfsnieuws dat haar verklaart.
Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel ook licht, terwijl de OMX Stockholm 30 licht steeg.
De handel was duidelijk lager dan normaal, en het aandeel ligt ruim onder zijn hoogste slotkoers van het afgelopen jaar.
De volgende kwartaalrapportage van het bedrijf staat gepland voor vrijdag 13 november 2026.
+5,67% beurs +0,96% GARO steeg. Lees →
GARO steeg.
Op dezelfde dag steeg de markt duidelijk, dus Garo bewoog meer dan de hoofdindex van Stockholm.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg Garo duidelijk, terwijl de markt vrijwel vlak was.
De laatste slotkoers ligt ruim onder de jaarhoogste koers van half november vorig jaar, maar boven het jaarlaagste punt van eind september.
Het handelsvolume lag ver onder het normale niveau, de beweging vond dus plaats bij dunne handel.
+0,18% beurs +1,57% GARO steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →
GARO steeg zonder bedrijfsnieuws.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging van de laatste handelsdag.
Over vijf handelsdagen daalde GARO duidelijk, meer dan de markt, die licht verloor.
Het aandeel ligt ver onder zijn jaarhoogste koers en boven zijn jaarlaagste.