Dlaczego kurs akcji GARO się zmienia
GARO wyraźnie wzrosła, podczas gdy OMX Stockholm 30 nieznacznie spadł.
Napisano po zamknięciu giełdy, ·
Raport
Następny raport: 13 listopada. W ostatnich 15 dniach publikacji raportów kurs GARO zmieniał się zwykle o około 6,0%. W zwykły dzień zmienia się o 1,4%.
14 sierpnia 2026: −12,10%13 maja 2026: −2,20%19 lutego 2026: −10,37%14 listopada 2025: −7,18%
Dlaczego dzisiaj
15 876 wiadomości przeanalizowano dziśGARO wyraźnie wzrosła, podczas gdy OMX Stockholm 30 nieznacznie spadł.
Żadne wiadomości o spółce nie wyjaśniają tego ruchu.
W ciągu ostatnich pięciu sesji GARO nieznacznie zyskała, nieco więcej niż lekki wzrost rynku.
Wolumen obrotu był wyraźnie niższy od zwykłego poziomu, co może oznaczać niewielu kupujących i sprzedających.
Dzisiejszy ruch +2,18% stanowił 1,5 zwykłego dziennego ruchu 1,4%. OMX Stockholm 30 zmienił się tego dnia o −0,32%.
GARO +2,18%OMX Stockholm 30 −0,32%Wbrew giełdzie
Czego oczekują analitycy i jak często mieli rację
Szacunki analityków dla spółki GARO.
Spółka GARO zarobiła więcej od oczekiwań w 1 z 8 raportów.
Poza wykresem z powodu braku szacunku i wyniku: 3 z 11 raportów z tego okresu, ostatni 14 sierpnia 2026.
Dla porównania, około 46% raportów nordyckich spółek przekroczyło prognozy zysku w ciągu ostatnich trzech lat.
Akcja poruszyła się zgodnie z kierunkiem zaskoczenia zyskiem w 7 z 8 raportów ze zmierzonym ruchem, wobec około 63% raportów nordyckich spółek.
Oceny
Ceny docelowe
Ostatni kurs 12,24 SEK
Zysk wobec oczekiwań i reakcja akcji
Oczekiwany zysk na akcjęPowyżej szacunkuPoniżej szacunkuZgodnie z oczekiwaniamiSEK
Członkowie rady i kierownictwa muszą zgłaszać swoje transakcje akcjami do Finansinspektionen, szwedzkiego nadzoru finansowego. 15 maja: Kupno około 314 tys. SEK. 1 kwietnia: Kupno około 90 tys. SEK. 25 marca: Kupno około 157 tys. SEK. 24 marca: Kupno około 172 tys. SEK. 18 marca: Kupno około 226 tys. SEK.
Czy kurs podążał za działalnością spółki?
Kurs i zysk na akcję szły w tym samym kierunku w 2 z 3 lat. W nordyckich spółkach dzieje się tak w około 60% lat. W 2025 kurs zmienił się o −26%, a zysk na akcję zmienił się z -1,20 SEK do -0,35 SEK.
Sprzedaż, zysk i kapitalizacja
SprzedażZyskKapitalizacjamld SEK
Aktywa, zobowiązania i kapitalizacja
AktywaZobowiązaniaKapitalizacjamld SEK
Kurs i zysk na akcję szły w tym samym kierunku w 2 z 3 lat.Kapitalizacja (Teraz): 612 mln SEKSprzedaż 2025: 1,0 mld SEK
Co wskaźniki mówią o GARO
Wskaźniki łączą zyski GARO z ceną płaconą przez inwestorów.
Linia pokazuje kurs w tym samym roku na osobnej skali.
Zysk podzielony przez liczbę akcji. Każda akcja reprezentuje taką część zysku.
2022–2025: -1,20 SEK–2,41 SEK. Podobne spółki: PowerCell Sweden -2,50 SEK, AQ Group 8,22 SEK, Plug Power -1,31 USD.
Wartość sprzedaży spółki w ciągu roku.
2022–2025: 1,0 mld SEK–1,4 mld SEK. Podobne spółki: PowerCell Sweden 212 mln SEK, AQ Group 9,8 mld SEK, Plug Power 744 mln USD.
Procent sprzedaży pozostający po kosztach działalności.
2022–2025: −4,9%–11,0%. Podobne spółki: PowerCell Sweden −62,0%, AQ Group 9,7%, Plug Power −67,5%.
Zysk jako procent pieniędzy akcjonariuszy w spółce.
2022–2025: −10,8%–19,6%. Podobne spółki: PowerCell Sweden −43,5%, AQ Group 15,2%, Plug Power −145,0%.
Ile inwestorzy płacą za jednostkę sprzedaży.
2022–2025: 0,82–3,91. Podobne spółki: PowerCell Sweden 4,24, AQ Group 2,03, Plug Power 2,72.
Pieniądze wypłacone akcjonariuszom na akcję, zsumowane według lat kalendarzowych.
2017–2025: 0,00 SEK–1,40 SEK.
Zwykła roczna dywidenda jako procent ceny akcji.
2022–2025: 0,0%–1,8%. Podobne spółki: PowerCell Sweden 0,0%, AQ Group 0,8%, Plug Power 0,0%.
Dług netto podzielony przez wynik operacyjny przed amortyzacją.
2022–2025: 0,75–36,57. Podobne spółki: AQ Group -0,39.
Więcej wskaźników
Kapitalizacja podzielona przez kapitał pozostały po zobowiązaniach.
2022–2025: 1,62–8,84. Podobne spółki: PowerCell Sweden 3,42, AQ Group 3,75, Plug Power 3,49.
Pieniądze pozostałe po inwestycjach podzielone przez liczbę akcji.
2022–2025: -1,65 SEK–0,93 SEK. Podobne spółki: PowerCell Sweden -0,07 SEK, AQ Group 5,45 SEK, Plug Power -0,40 USD.
Procent aktywów finansowanych kapitałem akcjonariuszy.
2022–2025: 50,0%–53,2%.
Co obserwować dalej i dlaczego
Raport pokazuje, jak zmieniły się sprzedaż i zysk GARO.
- Raport
Raport pokazuje, jak zmieniły się sprzedaż i zysk GARO.
Dodaj do kalendarza
Więcej o GARO
Transakcje osób z kierownictwa
Członkowie rady i kierownictwa muszą zgłaszać swoje transakcje akcjami do Finansinspektionen, szwedzkiego nadzoru finansowego.
- Axel Barnekow Widmark, przewodniczący radyKupnookoło 314 tys. SEK
- Rickard Blomqvist, członek radyKupnookoło 90 tys. SEK
- Rickard Blomqvist, członek radyKupnookoło 157 tys. SEK
- Rickard Blomqvist, członek radyKupnookoło 172 tys. SEK
- Rickard Blomqvist, członek rady (osoba blisko związana)Kupnookoło 226 tys. SEK
Raport
Następny raport: · Dodaj do kalendarza · Google Calendar
W ostatnich 15 dniach publikacji raportów kurs GARO zmieniał się zwykle o około 6,0%. W zwykły dzień zmienia się o 1,4%.
−12,10% −2,20% −10,37% −7,18%
10 000 SEK zainwestowane w GARO 7 listopada 2016 jest dziś warte 4 140 SEK, z reinwestowanymi dywidendami.
Ile byłoby dziś warte 10 000 SEK zainwestowane w GARO? →
Ile byłoby dziś warte 10 000 SEK zainwestowane w GARO?
4 140 SEK
z reinwestowanymi dywidendami, kupione 7 listopada 2016.
W najniższym punkcie inwestycja była warta 3 630 SEK (21 września 2026).
Pięć największych dni tej drogi
· −19,3% · cały rynek był bez zmian tego samego dnia
· +18,9% · cały rynek wzrósł o 0,2% tego samego dnia · dzień raportu
· +16,8% · cały rynek spadł o 0,3% tego samego dnia
· −15,6% · cały rynek spadł o 1,1% tego samego dnia · dzień raportu
· +15,2% · cały rynek spadł o 0,6% tego samego dnia
Poprzednie dni
+1,49% giełda −0,11% GARO, notowana na Nasdaq Sztokholm, nieznacznie wzrosła w ciągu ostatnich pięciu sesji. Czytaj →
GARO, notowana na Nasdaq Sztokholm, nieznacznie wzrosła w ciągu ostatnich pięciu sesji.
Ruch był zwykłej wielkości, a obroty utrzymywały się na zwykłym poziomie.
W tym samym czasie szerszy rynek sztokholmski był w przybliżeniu bez zmian, a sektor przemysłowy nieznacznie spadł.
Kolejny raport pojawi się 13 listopada 2026, kiedy spółka przedstawi wyniki za trzeci kwartał.
+0,84% giełda −0,29% GARO wzrósł. Czytaj →
GARO wzrósł.
Żadne wiadomości o spółce nie wyjaśniają tego ruchu.
W ciągu ostatnich pięciu sesji GARO wyraźnie wzrosła, co jest dużym ruchem dla akcji i zdecydowanie przewyższa OMX Stockholm 30, główny szwedzki indeks.
Ruch w ostatniej sesji był dla GARO zwyczajny, a wiadomości dotyczą regionu Garo Hills w Indiach, a nie spółki.
GARO opublikuje kolejne wyniki, czyli sprawozdanie spółki za okres, 13 listopada 2026 roku.
+7,10% giełda +3,01% GARO na Nasdaq Sztokholm wzrósł mocno w ciągu ostatnich pięciu sesji, poruszając się bardziej niż szerszy rynek sztokholmski, który wyraźnie wzrósł. Czytaj →
GARO na Nasdaq Sztokholm wzrósł mocno w ciągu ostatnich pięciu sesji, poruszając się bardziej niż szerszy rynek sztokholmski, który wyraźnie wzrósł.
Ruch był duży dla GARO i rzadki w ciągu ostatniego roku.
Ruch był prawdopodobnie częściowo napędzany przez sektor przemysłowy jako całość, którego typowa akcja wzrosła w tych samych dniach.
Następny raport kwartalny: 13 listopada.
+0,52% giełda +0,33% GARO nieznacznie wzrosła, bardziej niż rynek. Czytaj →
GARO nieznacznie wzrosła, bardziej niż rynek.
Ruch był typowej wielkości dla tej spółki i żadne wiadomości o firmie go nie tłumaczą.
W ciągu ostatnich pięciu sesji giełdowych akcje również nieznacznie wzrosły, podczas gdy OMX Stockholm 30 nieznacznie zyskał.
Obroty były wyraźnie niższe niż zwykle, a kurs leży daleko poniżej najwyższego zamknięcia z ostatniego roku.
Następny raport wyników, czyli kwartalne sprawozdanie spółki, przypada na piątek 13 listopada 2026.
+5,67% giełda +0,96% GARO wzrósł. Czytaj →
GARO wzrósł.
Tego samego dnia rynek wyraźnie wzrósł, więc Garo poruszał się bardziej niż główny indeks Sztokholmu.
W ciągu ostatnich pięciu sesji Garo wyraźnie wzrósł, podczas gdy rynek był w przybliżeniu płaski.
Ostatni kurs zamknięcia jest wyraźnie poniżej rocznego maksimum z połowy listopada ubiegłego roku, ale powyżej minimum z końca września.
Obroty były wyraźnie niższe niż zwykle, więc ruch nastąpił przy rzadkim obrocie.
+0,18% giełda +1,57% GARO wzrósł bez doniesień. Czytaj →
GARO wzrósł bez doniesień.
Żadna wiadomość spółki nie wyjaśnia ruchu z ostatniej sesji.
W ciągu pięciu sesji GARO wyraźnie spadł, bardziej niż rynek, który nieznacznie stracił.
Kurs znajduje się znacznie poniżej rocznego maksimum i powyżej rocznego minimum.