Daarom beweegt het aandeel XVIVO Perfusion
XVIVO Perfusion daalde licht, in lijn met de markt.
Geschreven na beurssluiting op ·
Waarom vandaag
15.984 nieuws vandaag geanalyseerdXVIVO Perfusion daalde licht, in lijn met de markt.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
In de laatste vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de markt vrijwel onveranderd was.
De beweging was gewoon voor dit aandeel.
De beweging van vandaag, −0,90%, was 0,7 keer een normale dagbeweging van 1,3%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −1,01%.
XVIVO Perfusion −0,90%OMX Stockholm 30 −1,01%In de pas met de beurs
Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden
Analistenramingen voor XVIVO Perfusion.
XVIVO Perfusion verdiende in 3 van 8 rapporten meer dan verwacht.
Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.
Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 5 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.
Beoordelingen
Koersdoelen
Laatste koers 197,50 SEK
Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie
Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK
Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,88 SEK (28 januari). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 3,50 SEK drie maanden geleden naar nu 3,77 SEK. Raming 2026: 3,77 SEK. Raming 2027: 5,29 SEK. Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 21 juli: Aankoop circa 861 duizend SEK. 20 maart: Aankoop circa 54 duizend SEK. 3 december: Aankoop circa 85 duizend SEK. 18 november: Aankoop circa 242 duizend SEK.
Heeft de koers het bedrijf gevolgd?
Koers en winst per aandeel bewogen in 3 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −62% en ging de winst per aandeel van 5,44 SEK naar 0,80 SEK.
Omzet, winst en beurswaarde
OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mld. SEK
Bezittingen, schulden en beurswaarde
BezittingenSchuldenBeurswaardemld. SEK
Koers en winst per aandeel bewogen in 3 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 6,2 mld. SEKOmzet 2025: 812 mln. SEK
Wat de kengetallen over XVIVO Perfusion zeggen
De kengetallen verbinden wat XVIVO Perfusion verdient met wat beleggers betalen.
De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.
Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.
2022–2025: 0,62 SEK–5,44 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 2,50 SEK, Vitrolife -36,60 SEK, Embla Medical 1,42 DKK. Raming 2026: 3,77 SEK (2,82 SEK–5,15 SEK). Raming 2027: 5,29 SEK (4,14 SEK–6,19 SEK).
Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.
2022–2025: 415 mln. SEK–822 mln. SEK. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 9,6 mld. SEK, Vitrolife 3,4 mld. SEK, Embla Medical 997 mln. USD. Raming 2026: 988 mln. SEK (977 mln. SEK–1,0 mld. SEK). Raming 2027: 1,2 mld. SEK (1,2 mld. SEK–1,3 mld. SEK).
Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.
2022–2025: 0,9%–11,3%. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 10,0%, Vitrolife −137,9%, Embla Medical 13,6%.
Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.
2022–2025: 1,2%–8,0%. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 11,8%, Vitrolife −46,3%, Embla Medical 10,4%.
De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.
2022–2025: 89,9–295,2. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 20,4, Embla Medical 19,7. Raming 2026: 52,3. Raming 2027: 37,3.
Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.
2022–2025: 7,24–18,73. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 1,43, Vitrolife 4,63. Raming 2026: 6,30. Raming 2027: 5,19.
Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.
2022–2025: -3,63–-1,32. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 1,22, Vitrolife 0,85, Embla Medical 2,62.
Meer kengetallen
Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.
2022–2025: 2,78–7,14. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 2,30, Vitrolife 1,96.
Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.
2022–2025: 74,7–227,9.
Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.
2022–2025: -4,82 SEK–-2,60 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Nolato 4,28 SEK, Vitrolife 4,99 SEK, Embla Medical 0,25 USD.
Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.
2022–2025: 82,5%–89,8%.
Wat hierna te volgen en waarom
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van XVIVO Perfusion veranderden.
- Het rapport
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van XVIVO Perfusion veranderden.
Toevoegen aan agenda
Meer over XVIVO Perfusion
Transacties van bestuurders
Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.
- Emil Billbäck, bestuurslidAankoopcirca 861 duizend SEK
- Kristoffer Nordström, CFOAankoopcirca 54 duizend SEK
- Kristoffer Nordström, CFOAankoopcirca 85 duizend SEK
- Lena Hagman, leidinggevendeAankoopcirca 242 duizend SEK
Het rapport
Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar
Op de laatste 15 rapportdagen bewoog XVIVO Perfusion meestal ongeveer 6,9%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,3%.
−1,41% −9,75% −5,87% +3,56%
10.000 SEK in XVIVO Perfusion gekocht op 7 november 2016 is vandaag 26.700 SEK waard, met herbelegde dividenden.
Hoeveel zou 10.000 SEK in XVIVO Perfusion vandaag waard zijn? →
Hoeveel zou 10.000 SEK in XVIVO Perfusion vandaag waard zijn?
26.700 SEK
met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.
De vijf grootste dagen van de reis
· −32,7% · de hele markt daalde 1,4% op dezelfde dag · rapportdag
· −24,7% · de hele markt daalde 2,6% op dezelfde dag
· +23,8% · de hele markt steeg 2,2% op dezelfde dag · rapportdag
· +15,2% · de hele markt steeg 0,6% op dezelfde dag · rapportdag
· +14,8% · de hele markt daalde 0,1% op dezelfde dag · rapportdag
Eerdere dagen
+3,18% beurs +0,83% XVIVO Perfusion steeg duidelijk. Lees →
XVIVO Perfusion steeg duidelijk.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de OMX Stockholm 30 licht steeg.
De beweging is niet duidelijk gekoppeld aan een gedateerde bedrijfsgebeurtenis, dus de oorzaak is onzeker.
Het handelsvolume lag rond het gebruikelijke niveau.
−2,45% beurs −0,08% XVIVO Perfusion daalde duidelijk, terwijl de markt vrijwel vlak was. Lees →
XVIVO Perfusion daalde duidelijk, terwijl de markt vrijwel vlak was.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de daling.
In de afgelopen vijf handelsdagen zakte het aandeel licht, terwijl de markt iets steeg.
De shortposities namen recent toe, maar dat verklaart de koersbeweging op zich niet.
Het volgende kwartaalrapport verschijnt donderdag 28 januari 2027.
−2,59% beurs +0,48% XVIVO Perfusion daalde duidelijk, terwijl de markt licht steeg. Lees →
XVIVO Perfusion daalde duidelijk, terwijl de markt licht steeg.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.
In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel vrijwel gelijk, terwijl de OMX Stockholm 30 duidelijk steeg, dus het aandeel bleef achter op de markt.
Het handelsvolume lag rond het gebruikelijke niveau.
Shortposities stegen op 2 november naar 5,04 procent, wat achtergrond is en geen bewijs van de beweging.
+0,39% beurs −0,29% XVIVO Perfusion bleef nagenoeg onveranderd, zonder bedrijfsnieuws dat de beweging verklaart. Lees →
XVIVO Perfusion bleef nagenoeg onveranderd, zonder bedrijfsnieuws dat de beweging verklaart.
In de afgelopen vijf handelsdagen was het aandeel ongeveer vlak, terwijl de OMX Stockholm 30 duidelijk steeg, dus het bleef achter op de markt.
Het sterke kwartaalrapport over het derde kwartaal 2026, met omzet 34 procent hoger en winst boven de verwachtingen, was de belangrijkste recente factor.
De volgende gebeurtenis om in de gaten te houden is het jaarrapport op donderdag 28 januari 2027.
−2,04% beurs +1,57% XVIVO Perfusion daalde sterk, tegen de markt in. Lees →
XVIVO Perfusion daalde sterk, tegen de markt in.
De afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel sterk en bewoog meer dan de OMX Stockholm 30, die licht daalde.
De beweging was groot voor dit aandeel, zeldzaam in het afgelopen jaar.
De kwartaalcijfers overtroffen de verwachtingen, maar ze verschenen vóór de laatste handelsdag en verklaren dus de daling die dag niet.
Eerdere sterke resultaten en voorzichtige analistenoordelen drukten het aandeel waarschijnlijk, toen het terugviel van de augustustop.
−7,79% beurs +0,41% XVIVO Perfusion daalde zeer sterk, zonder duidelijke bedrijfsreden. Lees →
XVIVO Perfusion daalde zeer sterk, zonder duidelijke bedrijfsreden.
Op dezelfde dag steeg de OMX Stockholm 30 licht, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.
De handel lag ruim boven het gebruikelijke niveau, ongeveer twee keer een normale handelsdag.
De beweging was ongeveer vier keer een normale dag voor het aandeel, dus een zeer grote beweging.
Tot het nieuws van de handelsdag behoort dat Pareto Securities de koersdoelstelling naar 270 kronen verlaagde maar het koopadvies behield, en analisten wijzen op een naderende hartkans.
−11,21% beurs −3,67% XVIVO Perfusion daalde de afgelopen vijf handelsdagen sterk, meer dan de OMX Stockholm 30-index, die ook sterk daalde. Lees →
XVIVO Perfusion daalde de afgelopen vijf handelsdagen sterk, meer dan de OMX Stockholm 30-index, die ook sterk daalde.
De daling is een grote beweging voor het aandeel, ongeveer twee keer een normale periode van vijf dagen.
Gisteren kwamen sterke cijfers voor het derde kwartaal uit, met een omzetgroei van 34 procent en een winst boven de verwachtingen, maar het aandeel daalde toch.
Analisten zagen het resultaat deels al in de koers verwerkt, en de daling was het sterkst op de laatste handelsdag bij hoog volume.
−1,20% beurs −0,89% XVIVO Perfusion daalde licht, zonder duidelijk bedrijfsnieuws. Lees →
XVIVO Perfusion daalde licht, zonder duidelijk bedrijfsnieuws.
De daling volgde de bredere markt, die dezelfde dag duidelijk zakte.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk terwijl de OMX Stockholm 30 licht terugliep, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.
De beweging was voor het aandeel van gewone omvang en de handel was dun.
Hierna volgt het kwartaalrapport over het derde kwartaal op donderdag 22 oktober.
+2,29% beurs +1,25% XVIVO Perfusion steeg duidelijk, zonder bedrijfsnieuws dat dit verklaart. Lees →
XVIVO Perfusion steeg duidelijk, zonder bedrijfsnieuws dat dit verklaart.
Over de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel sterk, veel meer dan de OMX Stockholm 30 die licht steeg, een grote beweging voor dit aandeel.
Eerder deze week verlaagden Danske Bank en Pareto Securities hun koersdoelen, de aandelenkoersen die zij als redelijk zien, naar 260 respectievelijk 280 kronen, waardoor een zo sterke stijging moeilijk alleen met fundamentele factoren te verklaren is; een bredere herstel in zorgaandelen of korte-termijnaankopen na een daling zijn waarschijnlijke oorzaken.
Let op het volgende kwartaalcijfer op 22 oktober 2026, dat de cijfers voor het kwartaal en eventuele wijzigingen in de verwachtingen brengt.