Daarom beweegt het aandeel Embla Medical
Embla Medical daalde licht, in lijn met de markt.
Geschreven na beurssluiting op ·
Het rapport
Volgend rapport: 10 november. Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Embla Medical meestal ongeveer 3,4%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 0,6%.
20 oktober 2026: −5,27%21 juli 2026: +3,42%28 april 2026: −3,44%3 februari 2026: +0,32%
Waarom vandaag
16.210 nieuws vandaag geanalyseerdEmbla Medical daalde licht, in lijn met de markt.
Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk, meer dan de markt.
De beweging was van gebruikelijke omvang voor het aandeel, en het handelsvolume lag ver boven het normale niveau.
Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging van de laatste handelsdag.
Eerder deze week meldde het bedrijf inkoop van eigen aandelen, en het volgende kwartaalcijfer komt op 10 november 2026.
De beweging van vandaag, −0,53%, was 0,9 keer een normale dagbeweging van 0,6%. OMX Copenhagen 25 bewoog die dag −0,64%.
Embla Medical −0,53%OMX Copenhagen 25 −0,64%In de pas met de beurs
Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden
Analistenramingen voor Embla Medical.
Embla Medical verdiende in 4 van 8 rapporten meer dan verwacht.
Niet in de grafiek omdat raming en resultaat ontbreken: 1 van de 9 rapporten in deze periode, de laatste op 28 april 2026.
Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.
Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 5 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.
Beoordelingen
Koersdoelen
Laatste koers 27,95 DKK
Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie
Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingUSD
Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,44 DKK (10 november). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 1,53 DKK drie maanden geleden naar nu 1,54 DKK. Raming 2026: 1,54 DKK. Raming 2027: 1,74 DKK.
Wat de kengetallen over Embla Medical zeggen
De kengetallen verbinden wat Embla Medical verdient met wat beleggers betalen.
De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.
Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.
2022–2025: 0,10 USD–0,20 USD. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife -36,60 SEK, Nolato 2,50 SEK, Elekta -0,95 SEK.
Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.
2022–2025: 719 mln. USD–929 mln. USD. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife 3,4 mld. SEK, Nolato 9,6 mld. SEK, Elekta 16,6 mld. SEK. Raming 2026: 1,0 mld. USD (1,0 mld. USD–1,0 mld. USD). Raming 2027: 1,1 mld. USD (1,1 mld. USD–1,1 mld. USD).
Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.
2022–2025: 9,3%–13,4%. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife −137,9%, Nolato 10,0%, Elekta 1,7%.
Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.
2022–2025: 6,7%–9,4%. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife −46,3%, Nolato 11,8%, Elekta −4,3%.
Geld betaald aan aandeelhouders per aandeel, opgeteld per kalenderjaar.
2017–2025: 0,00 DKK–0,15 DKK.
Het gewone jaarlijkse dividend als percentage van de koers.
2022–2025: 0,0%–0,0%. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife 0,9%, Nolato 3,3%, Elekta 4,0%.
Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.
2022–2025: 2,33–3,46. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife 0,85, Nolato 1,22, Elekta 2,45.
Meer kengetallen
Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.
2022–2025: 0,08 USD–0,23 USD. Vergelijkbare bedrijven: Vitrolife 4,99 SEK, Nolato 4,28 SEK, Elekta 4,04 SEK.
Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.
2022–2025: 48,0%–51,5%.
Wat hierna te volgen en waarom
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Embla Medical veranderden.
- Het rapport
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Embla Medical veranderden.
Toevoegen aan agenda
Het rapport
Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar
Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Embla Medical meestal ongeveer 3,4%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 0,6%.
−5,27% +3,42% −3,44% +0,32%
10.000 DKK in Embla Medical gekocht op 7 november 2016 is vandaag 11.600 DKK waard, met herbelegde dividenden.
Hetzelfde bedrag in de OMX Copenhagen met dividenden zou 25.700 DKK zijn geworden.
Hoeveel zou 10.000 DKK in Embla Medical vandaag waard zijn? →
Hoeveel zou 10.000 DKK in Embla Medical vandaag waard zijn?
11.600 DKK
met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016. Hetzelfde bedrag in de OMX Copenhagen met dividenden zou 25.700 DKK zijn geworden.
De vijf grootste dagen van de reis
· −11,3% · de hele markt steeg 0,4% op dezelfde dag
· +10,7% · de hele markt steeg 1,3% op dezelfde dag
· −10,0% · de hele markt daalde 8,0% op dezelfde dag
· −9,4% · de hele markt daalde 1,5% op dezelfde dag
· −8,7% · de hele markt daalde 1,0% op dezelfde dag
Eerdere dagen
+3,52% beurs +1,75% Embla Medical steeg duidelijk in de week, meer dan de bredere markt in Kopenhagen, die eveneens duidelijk steeg. Lees →
Embla Medical steeg duidelijk in de week, meer dan de bredere markt in Kopenhagen, die eveneens duidelijk steeg.
Een aandeleninkoopprogramma, waarbij het bedrijf eigen aandelen terugkoopt om het aandelenkapitaal te verkleinen, liep tijdens de week en ondersteunde waarschijnlijk de vraag.
Op de laatste handelsdag daalde het aandeel licht, in lijn met de markt.
Het handelsvolume was die dag ruim boven het gebruikelijke niveau.
+3,12% beurs −0,23% Embla Medical steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →
Embla Medical steeg zonder bedrijfsnieuws.
Embla Medical steeg op de handelsdag zeer sterk, zonder dat bedrijfsnieuws dit verklaart.
Op diezelfde handelsdag daalde de OMX Copenhagen 25 licht, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg Embla Medical sterk terwijl de markt duidelijk steeg, dus het aandeel presteerde beter dan de index.
Het handelsvolume was ongeveer 15 keer een normale handelsdag, wat wijst op sterke koopinteresse.
+1,11% beurs +1,82% Embla Medical steeg duidelijk, maar minder dan de markt. Lees →
Embla Medical steeg duidelijk, maar minder dan de markt.
Geen bedrijfsnieuws van die dag verklaart de beweging.
In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel vrijwel gelijk, terwijl de OMX Copenhagen 25 sterk steeg.
Eerdere nieuwsberichten betreffen een aandeleninkoopprogramma, waarbij het bedrijf eigen aandelen terugkoopt om het kapitaal te verkleinen.
Het volgende kwartaalverslag verschijnt dinsdag 2 februari 2027.
−1,64% beurs +0,22% Embla Medical daalde sterk en bewoog tegen de markt in. Lees →
Embla Medical daalde sterk en bewoog tegen de markt in.
Op dezelfde dag steeg de Deense hoofdindex OMX Copenhagen 25 licht.
Geen bedrijfsnieuws uit de laatste handelsdag verklaart de daling.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, minder dan de markt, die sterk steeg.
Het terugkoopprogramma, waarbij het bedrijf eigen aandelen terugkoopt om kapitaal terug te geven, werd de dag ervoor aangekondigd, maar is klein.
+1,48% beurs +0,59% Embla Medical steeg. Lees →
Embla Medical steeg.
Embla Medical steeg duidelijk, en een aankondiging van een aandeleninkoop is waarschijnlijk de oorzaak.
Het bedrijf kondigde dezelfde dag aan eind oktober aandelen te hebben teruggekocht tegen een gemiddelde koers in de hoge twintig.
De inkoop loopt tot het einde van het jaar.
In de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, terwijl de OMX Copenhagen 25 sterk steeg, dus het bleef achter op de markt.
+1,69% beurs +4,94% Embla Medical steeg deze week licht, minder dan de markt, die sterk steeg. Lees →
Embla Medical steeg deze week licht, minder dan de markt, die sterk steeg.
Het bedrijf verlaagde op 20 oktober, voor deze week, zijn groeiverwachting voor het hele jaar en de kwartaalcijfers vielen tegen.
Een aandelenterugkoopprogramma, waarbij het bedrijf eigen aandelen terugkoopt om het kapitaal te verkleinen, liep de hele week en gaf matige steun.
Het volgende kwartaalrapport verschijnt op 2 februari 2027.
−1,47% beurs +0,57% Embla Medical daalde duidelijk, terwijl de markt steeg. Lees →
Embla Medical daalde duidelijk, terwijl de markt steeg.
Het aandeel was in de afgelopen vijf handelsdagen duidelijk gestegen, in lijn met de OMX Copenhagen 25.
Eerder verlaagde het bedrijf zijn groeiverwachting voor 2026 bij de cijfers over het derde kwartaal, omdat de omzet in patiëntenzorg achterbleef bij de verwachtingen.
Beleggers reageren vaak sterk op verlaagde verwachtingen, en het aandeel stond na die cijfers al onder druk.
+1,34% beurs −0,63% Embla Medical steeg duidelijk na de kwartaalcijfers. Lees →
Embla Medical steeg duidelijk na de kwartaalcijfers.
Het aandeel steeg ondanks teleurstellende cijfers, waarschijnlijk omdat beleggers de aangescherpte jaarprognose positief opvatten.
De markt, OMX Copenhagen 25, daalde op dezelfde dag duidelijk, dus de beweging ging tegen de markt in.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde Embla Medical sterk, terwijl de markt licht steeg.
Het handelsvolume was ongeveer twee keer zo hoog als gewoonlijk.
−3,98% beurs +0,86% Embla Medical daalde sterk in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de Kopenhaagse markt licht steeg. Lees →
Embla Medical daalde sterk in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de Kopenhaagse markt licht steeg.
De daling volgde op de cijfers over het derde kwartaal van 2026, eerder deze week, die onder de verwachtingen bleven.
De omzetgroei was bescheiden en Patient Care, een segment met klinieken, bleef vlak, waardoor het bedrijf zijn organische groeiverwachting voor het hele jaar verlaagde naar ongeveer 5 procent.
De handel was fors, ongeveer twee keer een normale handelsdag, en de koers ligt dicht bij de laagste slotkoers van het afgelopen jaar.
+0,58% beurs +0,06% Embla Medical steeg licht, bij een vlakke markt. Lees →
Embla Medical steeg licht, bij een vlakke markt.
In de laatste handelsdag steeg het aandeel licht terwijl de markt vrijwel vlak was, dus de beweging was gewoon.
In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel sterk, terwijl de markt duidelijk steeg.
De daling volgde op kwartaalcijfers die de verwachtingen misten en een verlaging van de groeiverwachting voor het hele jaar, eerder deze week aangekondigd.
De divisie Patient Care groeide niet, omdat de integratie van klinieken de volumegroei heeft afgeremd.