Daarom beweegt het aandeel Nordic LEVEL Group
Nordic LEVEL Group daalde sterk, meer dan de markt.
Geschreven na beurssluiting op ·
Om 08:52 bijgewerkt met nieuws van na beurssluiting
Het rapport
Volgend rapport: 10 november. Op de laatste 16 rapportdagen bewoog Nordic LEVEL Group meestal ongeveer 3,9%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,5%.
3 november 2026: −0,63%20 augustus 2026: −6,82%11 mei 2026: −1,89%19 februari 2026: −15,12%
Waarom vandaag
16.437 nieuws vandaag geanalyseerdNordic LEVEL Group daalde sterk, meer dan de markt.
Geen bedrijfsnieuws van die handelsdag verklaart de daling.
Het aandeel was over de laatste vijf handelsdagen duidelijk gestegen, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde.
Het kwartaalrapport, eerder deze week gepubliceerd, toonde een omzetgroei van ongeveer 29 procent en een recordorderportefeuille, nieuws dat bij de opening al bekend was.
Sectorgenoten daalden in dezelfde dagen sterk, dus de bredere marktsfeer kan het aandeel hebben gedrukt.
De beweging van vandaag, −5,34%, was 2,1 keer een normale dagbeweging van 2,5%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −0,32%.
Nordic LEVEL Group −5,34%OMX Stockholm 30 −0,32%Veel zwakker dan de beurs
Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden
Analistenramingen voor Nordic LEVEL Group.
Nordic LEVEL Group verdiende in 1 van 4 rapporten meer dan verwacht.
Niet in de grafiek omdat raming en resultaat ontbreken: 2 van de 6 rapporten in deze periode, de laatste op 3 november 2026.
Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.
Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 2 van 4 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.
Koersdoelen
Laatste koers 0,32 SEK
Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie
Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK
Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,04 SEK (10 november). Raming 2026: -0,05 SEK. Raming 2027: 0,05 SEK. Eén analist heeft deze ramingen gemaakt. Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 26 augustus: Aankoop circa 1,1 mln. SEK.
Heeft de koers het bedrijf gevolgd?
Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −16% en ging de winst per aandeel van -0,03 SEK naar -0,02 SEK.
Omzet, winst en beurswaarde
OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mln. SEK
Bezittingen, schulden en beurswaarde
BezittingenSchuldenBeurswaardemln. SEK
Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 68,7 mln. SEKOmzet 2025: 390 mln. SEK
Wat de kengetallen over Nordic LEVEL Group zeggen
De kengetallen verbinden wat Nordic LEVEL Group verdient met wat beleggers betalen.
De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.
Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.
2022–2025: -0,90 SEK–-0,02 SEK. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International -8,02 USD, Irisity -0,52 SEK, Careium 2,04 SEK. Raming 2026: -0,05 SEK (-0,05 SEK–-0,05 SEK). Raming 2027: 0,05 SEK (0,05 SEK–0,05 SEK).
Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.
2022–2025: 283 mln. SEK–390 mln. SEK. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International 6,7 mln. USD, Irisity 89,7 mln. SEK, Careium 962 mln. SEK. Raming 2026: 390 mln. SEK (390 mln. SEK–390 mln. SEK). Raming 2027: 464 mln. SEK (464 mln. SEK–464 mln. SEK).
Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.
2022–2025: −3,3%–0,2%. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International −49,1%, Irisity −182,4%, Careium 6,5%.
Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.
2022–2025: −62,1%–−1,5%. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International −107,9%, Irisity −50,2%, Careium 7,6%.
Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.
2022–2025: 0,33–0,60. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International 0,72, Irisity 1,13, Careium 0,71. Raming 2026: 0,18. Raming 2027: 0,15.
Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.
2022–2025: -0,44–2,38. Vergelijkbare bedrijven: Careium 1,91.
Meer kengetallen
Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.
2022–2025: 0,64–1,37. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International 0,60, Irisity 0,44, Careium 0,96.
Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.
2022–2025: 19,0–46,0.
Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.
2022–2025: -0,45 SEK–0,05 SEK. Vergelijkbare bedrijven: BIO-key International -2,05 USD, Irisity -0,06 SEK, Careium 2,08 SEK.
Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.
2022–2025: 29,4%–54,0%.
Wat hierna te volgen en waarom
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Nordic LEVEL Group veranderden.
- Het rapport
Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Nordic LEVEL Group veranderden.
Toevoegen aan agenda
Meer over Nordic LEVEL Group
Transacties van bestuurders
Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.
- Fredrik Crafoord, bestuurslid (verbonden persoon)Aankoopcirca 1,1 mln. SEK
Het rapport
Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar
Op de laatste 16 rapportdagen bewoog Nordic LEVEL Group meestal ongeveer 3,9%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,5%.
−0,63% Waarom? −6,82% −1,89% −15,12%
10.000 SEK in Nordic LEVEL Group gekocht op 7 november 2016 is vandaag 115 SEK waard, met herbelegde dividenden.
Hoeveel zou 10.000 SEK in Nordic LEVEL Group vandaag waard zijn? →
Hoeveel zou 10.000 SEK in Nordic LEVEL Group vandaag waard zijn?
115 SEK
met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.
Op het laagste punt was het 91 SEK waard (7 oktober 2026).
De vijf grootste dagen van de reis
· +107,4% · de hele markt daalde 1,5% op dezelfde dag
· +82,2% · de hele markt daalde 0,4% op dezelfde dag
· +59,6% · de hele markt daalde 0,8% op dezelfde dag
· +48,8% · de hele markt daalde 0,9% op dezelfde dag
· +36,5% · de hele markt daalde 0,1% op dezelfde dag
Eerdere dagen
+3,91% beurs −0,11% Nordic LEVEL Group, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, steeg deze week licht terwijl de bredere markt vrijwel vlak was. Lees →
Nordic LEVEL Group, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, steeg deze week licht terwijl de bredere markt vrijwel vlak was.
Het bedrijf publiceerde op 3 november de cijfers voor het derde kwartaal, met een omzetgroei van ruim 28 procent en een recordhoge orderinstroom, wat het aandeel waarschijnlijk steunde.
De kwartaalcijfers zijn de meest waarschijnlijke hoofdoorzaak, omdat de orderinstroom al binnengehaald toekomstig werk laat zien.
De sector daalde in dezelfde dagen rond 2 procent, dus het bedrijf deed het beter dan vergelijkbare bedrijven.
+7,67% beurs +0,83% Nordic LEVEL Group steeg sterk en bewoog duidelijk los van de markt. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg sterk en bewoog duidelijk los van de markt.
Het handelsvolume lag in de laatste handelsdag ver boven het gebruikelijke niveau.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel zeer sterk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht steeg.
De stijging volgde op een sterk Q3-rapport dat de dag ervoor verscheen, met een omzetgroei van 28,6 procent en een recordorderportefeuille.
Let op het volgende kwartaalcijfer op 10 november 2026.
−0,63% beurs −0,08% Nordic LEVEL Group bewoog dezelfde dag weinig; het aandeel bleef vrijwel gelijk. Lees →
Nordic LEVEL Group bewoog dezelfde dag weinig; het aandeel bleef vrijwel gelijk.
De markt was in dezelfde handelsdag ook vrijwel vlak.
Het kwartaalrapport over het derde kwartaal van 2026, dezelfde dag gepubliceerd, toonde een omzetgroei van 28,6 procent en een recordorderportefeuille, waarover analisten in interviews spraken.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel sterk, duidelijk meer dan de markt, die licht steeg.
Waarschijnlijke oorzaken waren de sterke orderinstroom en de omzetgroei in het rapport.
+2,33% beurs −0,29% Nordic LEVEL Group steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg zonder bedrijfsnieuws.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, in lijn met de OMX Stockholm 30, die duidelijk steeg.
In de laatste handelsdag daalde de OMX Stockholm 30 licht, dus de beweging maakte geen deel uit van een brede marktrally.
Het volgende kwartaalrapport verschijnt dinsdag 3 november 2026, eerder dan gepland, dat is de volgende gebeurtenis om in de gaten te houden.
Het handelsvolume was ver onder het gebruikelijke niveau, dus de beweging kan eerder dunne handel weerspiegelen dan nieuwe informatie.
+2,68% beurs +3,01% Nordic LEVEL Group steeg de week licht en bewoog mee met de bredere Stockholmse beurs, die duidelijker steeg. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg de week licht en bewoog mee met de bredere Stockholmse beurs, die duidelijker steeg.
Het concreetste bedrijfsnieuws kwam op maandag 26 oktober, toen de raad het derdekwartaalrapport naar dinsdag 3 november vervroegde vanaf de eerder gecommuniceerde datum van 10 november.
De vervroeging komt waarschijnlijk doordat het rapportwerk eerder klaar was dan gepland.
Het volgende rapport is daarom op dinsdag 3 november.
+7,14% beurs +0,41% Nordic LEVEL Group steeg sterk, duidelijk voor op de markt. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg sterk, duidelijk voor op de markt.
De OMX Stockholm 30 steeg die dag licht, dus de stijging was bedrijfsspecifiek.
Geen bedrijfsnieuws met datum van die handelsdag verklaart de beweging.
Het recentste bedrijfsnieuws is een gewijzigde datum: het rapport over het derde kwartaal wordt verplaatst naar 3 november 2026, van 10 november.
In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk, maar de OMX Stockholm 30 steeg sterk, dus het bleef die week achter op de markt.
+0,00% beurs +1,57% Nordic LEVEL Group bleef vrijwel gelijk, zonder bedrijfsnieuws. Lees →
Nordic LEVEL Group bleef vrijwel gelijk, zonder bedrijfsnieuws.
Het aandeel bewoog minder dan de OMX Stockholm 30, die die dag duidelijk steeg.
In de laatste vijf handelsdagen steeg Nordic LEVEL Group licht, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde.
De beweging was gewoon voor dit aandeel, en de handel lag ver onder het gebruikelijke niveau.
Het bedrijf vervroegde het kwartaalverslag over het derde kwartaal naar 3 november 2026, aangekondigd na het sluiten van de handel.
+3,10% beurs −3,67% Nordic LEVEL Group steeg licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de bredere index OMX Stockholm 30 sterk daalde. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de bredere index OMX Stockholm 30 sterk daalde.
De beweging lijkt geen duidelijke bedrijfsspecifieke oorzaak te hebben in het nieuws, dat alleen een algemene aandelenpagina van woensdag laat zien.
De handel was dun, dus de kleine stijging weerspiegelt waarschijnlijk voorzichtige aankopen en geen sterke overtuiging over het bedrijf.
Het aandeel blijft ver onder de hoogste slotkoers van het afgelopen jaar, bereikt half februari, en ver boven de laagste, bereikt begin oktober.
+6,50% beurs −0,62% Nordic LEVEL Group steeg sterk, tegen een iets zwakkere markt in. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg sterk, tegen een iets zwakkere markt in.
Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk en presteerde het beter dan de OMX Stockholm 30-index, die ook steeg.
Zulke sterke dagbewegingen bij industriële aandelen komen vaak voort uit veranderingen in beleggerssentiment of sectorstromen in plaats van nieuwe informatie van het bedrijf.
Let in de komende handelsdagen op eventuele bedrijfsberichten of sectornieuws die de beweging kunnen bevestigen of omdraaien.
+1,45% beurs +1,74% Nordic LEVEL Group steeg licht en volgde een duidelijk sterkere beurs van Stockholm. Lees →
Nordic LEVEL Group steeg licht en volgde een duidelijk sterkere beurs van Stockholm.
Wat nu te volgen is, is een nieuwe order of rapport van het bedrijf, aangezien er voor deze periode geen werd genoemd.