Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel Nimbus Group

Nimbus Group steeg.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.413 nieuws vandaag geanalyseerd

Nimbus Group steeg.

Nimbus Group steeg licht op een gewone dag, zonder bedrijfsnieuws dat de beweging verklaart.

Het aandeel bewoog tegen de markt in, die duidelijk daalde, met een handelsvolume rond twee keer het normale niveau.

In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel licht terwijl de markt nagenoeg vlak was.

De volgende gebeurtenis is het kwartaalrapport op donderdag 4 februari 2027.

De beweging van vandaag, +0,84%, was 0,7 keer een normale dagbeweging van 1,3%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −1,01%.

Nimbus Group +0,84%OMX Stockholm 30 −1,01%Tegen de beurs in

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 3 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −33% en ging de winst per aandeel van -2,88 SEK naar -3,94 SEK.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mld. SEK)-0,20,61,32,12022: 1,752022: 0,1520222023: 1,902023: 0,0520232024: 1,622024: -0,0620242025: 1,372025: -0,172025Nu2022: 0,600,62023: 0,570,62024: 0,340,32025: 0,460,5Nu: 0,510,5

OmzetWinstBeurswaardemld. SEK

De beurswaarde is 0,4 keer de omzet van 2025, tegen 0,3 in 2022. Winst in 2025: -168 mln. SEK.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mld. SEK)0,00,91,82,62022: 1,572022: 0,8220222023: 2,012023: 1,1520232024: 2,402024: 1,2420242025: 1,782025: 0,792025Nu2022: 0,600,62023: 0,570,62024: 0,340,32025: 0,460,5Nu: 0,510,5

BezittingenSchuldenBeurswaardemld. SEK

Bezittingen min schulden laten 986 mln. SEK over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 0,5 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 3 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 512 mln. SEKOmzet 2025: 1,4 mld. SEK

Wat de kengetallen over Nimbus Group zeggen

De kengetallen verbinden wat Nimbus Group verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal.

Winst per aandeel-1,91 SEK
NuWinst per aandeel2022: 7,72222023: 2,15232024: -2,88242025: -3,94252022: 30,802023: 26,602024: 16,152025: 10,90

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: -3,94 SEK–7,72 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Cabka -0,06 EUR, CDON -7,09 SEK.

Omzet1,2 mld. SEK
NuOmzet2022: 1.751.201.000,00222023: 1.898.418.000,00232024: 1.618.741.000,00242025: 1.366.721.000,00252022: 30,802023: 26,602024: 16,152025: 10,90

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 1,4 mld. SEK–1,9 mld. SEK. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 191 mln. EUR, CDON 461 mln. SEK, Arctic Falls 159 mln. SEK.

Operationele marge−6,4%
NuOperationele marge2022: 10,89222023: 5,51232024: -0,14242025: -5,03252022: 30,802023: 26,602024: 16,152025: 10,90

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: −5,0%–10,9%. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 0,2%, CDON −6,4%, Arctic Falls 32,1%.

Rendement op eigen vermogen−8,0%
NuRendement op eigen vermogen2022: 19,99222023: 5,22232024: -5,32242025: -17,01252022: 30,802023: 26,602024: 16,152025: 10,90

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: −17,0%–20,0%. Vergelijkbare bedrijven: Cabka −2,9%, CDON −15,6%, Arctic Falls 23,7%.

Beurswaarde / omzet (K/O)0,41
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 0,34222023: 0,30232024: 0,21242025: 0,3425

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 0,21–0,34. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 0,26, CDON 1,25, Arctic Falls 3,63.

Dividend per aandeel0,00 SEK
NuDividend per aandeel2022: 1,50222023: 0,00232024: 0,00242025: 0,0025

Geld betaald aan aandeelhouders per aandeel, opgeteld per kalenderjaar.

2022–2025: 0,00 SEK–1,50 SEK.

Dividendrendement0,0%
NuDividendrendement2022: 4,87222023: 0,00232024: 0,00242025: 0,0025

Het gewone jaarlijkse dividend als percentage van de koers.

2022–2025: 0,0%–4,9%. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 0,0%, CDON 0,0%, Arctic Falls 0,0%.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)0,52
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 0,80222023: 0,66232024: 0,30242025: 0,4725

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 0,30–0,80. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 0,97, CDON 1,19, Arctic Falls 3,63.

Vrije kasstroom per aandeel1,53 SEK
NuVrije kasstroom per aandeel2022: -6,58222023: -3,86232024: -5,16242025: -2,08252022: 30,802023: 26,602024: 16,152025: 10,90

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: -6,58 SEK–-2,08 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Cabka 0,28 EUR, CDON 3,85 SEK, Arctic Falls 5,01 SEK.

Solvabiliteit55,4%
2025Solvabiliteit2022: 47,65222023: 42,90232024: 48,25242025: 55,4425

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 42,9%–55,4%.

Wat hierna te volgen en waarom

Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Nimbus Group veranderden.

  • Het rapport

    Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Nimbus Group veranderden.

    Toevoegen aan agenda

Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 27 oktober: Aankoop circa 71 duizend SEK. 26 oktober: Aankoop circa 60 duizend SEK. 23 oktober: Aankoop circa 59 duizend SEK. 22 oktober: Aankoop circa 59 duizend SEK. 4 september: Aankoop circa 59 duizend SEK.

Meer over Nimbus Group

Transacties van bestuurders

Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.

  • Lars Mikael Mårtensson, CFOAankoopcirca 71 duizend SEK
  • Lars Mikael Mårtensson, CFOAankoopcirca 60 duizend SEK
  • Lars Mikael Mårtensson, CFOAankoopcirca 59 duizend SEK
  • Lars Mikael Mårtensson, CFOAankoopcirca 59 duizend SEK
  • Johan Inden, CEOAankoopcirca 59 duizend SEK

Het rapport

Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar

Rapportdag4,9%

Gewone dag1,3%

Op de laatste 16 rapportdagen bewoog Nimbus Group meestal ongeveer 4,9%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,3%.

+3,10% +0,00% −10,75% −5,22%

10.000 SEK in Nimbus Group gekocht op 9 februari 2021 is vandaag 1.800 SEK waard, met herbelegde dividenden.

Hetzelfde bedrag in de OMX Stockholm 30 met dividenden zou 19.200 SEK zijn geworden.

Hoeveel zou 10.000 SEK in Nimbus Group vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 SEK in Nimbus Group vandaag waard zijn?

1.800 SEK

met herbelegde dividenden, gekocht op 9 februari 2021. Hetzelfde bedrag in de OMX Stockholm 30 met dividenden zou 19.200 SEK zijn geworden.

Op het laagste punt was het 1.520 SEK waard (7 november 2025).

De vijf grootste dagen van de reis

· +22,7% · de hele markt daalde 0,5% op dezelfde dag

· −15,7% · de hele markt steeg 0,8% op dezelfde dag · rapportdag

· −15,5% · de hele markt steeg 0,4% op dezelfde dag · rapportdag

· +15,4% · de hele markt daalde 0,6% op dezelfde dag

· −13,7% · de hele markt was onveranderd op dezelfde dag · rapportdag

Eerdere dagen

  • +1,69% beurs −0,11% Nimbus Group steeg in de week licht. Lees →

    Nimbus Group steeg in de week licht.

    De bredere Stockholmse markt was in dezelfde dagen grotendeels vlak.

    De beweging was van gewone omvang, maar de handel lag duidelijk boven het normale niveau.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de stijging duidelijk.

  • +0,00% beurs −0,08% Nimbus Group bleef nagenoeg onveranderd, in lijn met de markt. Lees →

    Nimbus Group bleef nagenoeg onveranderd, in lijn met de markt.

    In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel nagenoeg onveranderd terwijl de OMXS30 licht steeg, dus Nimbus bewoog minder dan de markt.

    De beweging was normaal voor Nimbus, kleiner dan de gebruikelijke dagelijkse schommeling.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging; het volgende kwartaalcijfer komt op donderdag 4 februari 2027.

  • +2,12% beurs +0,48% Nimbus Group steeg duidelijk, zonder bedrijfsnieuws dat de beweging verklaart. Lees →

    Nimbus Group steeg duidelijk, zonder bedrijfsnieuws dat de beweging verklaart.

    Op dezelfde dag steeg de OMX Stockholm 30 slechts licht, dus Nimbus bewoog meer dan de markt.

    In de laatste vijf handelsdagen steeg Nimbus licht, in lijn met een duidelijk stijgende markt.

    Het handelsvolume lag ver boven het normale niveau, dus er wisselden veel meer aandelen van eigenaar dan gebruikelijk.

  • +0,85% beurs −0,29% Nimbus Group steeg licht, terwijl de markt licht daalde. Lees →

    Nimbus Group steeg licht, terwijl de markt licht daalde.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.

    In de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, terwijl de OMX Stockholm 30 duidelijk steeg.

    Het aandeel noteert ook ver boven zijn laagste slotkoers van het afgelopen jaar.

  • +1,29% beurs +3,01% Nimbus Group steeg deze week licht, terwijl de OMX Stockholm 30-index duidelijk steeg, dus het aandeel bleef achter op de markt. Lees →

    Nimbus Group steeg deze week licht, terwijl de OMX Stockholm 30-index duidelijk steeg, dus het aandeel bleef achter op de markt.

    De beweging was van gebruikelijke omvang en de handel was dun.

    Het kwartaalrapport, gepubliceerd vóór de week, toonde vlakke omzet in het kwartaal en een grotere orderportefeuille, wat het sentiment nog kan steunen.

    Het volgende rapport komt donderdag 4 februari 2027.

  • −0,43% beurs +0,41% Nimbus Group bewoog de laatste handelsdag nauwelijks, zonder bedrijfsnieuws dat het verklaart. Lees →

    Nimbus Group bewoog de laatste handelsdag nauwelijks, zonder bedrijfsnieuws dat het verklaart.

    Diezelfde dag steeg de OMX Stockholm 30 licht, waardoor Nimbus Group achterbleef bij de markt.

    Over de laatste vijf handelsdagen bleef het aandeel ongeveer gelijk, terwijl de markt sterk steeg.

    Het aandeel Nimbus Group beweegt meestal binnen zijn gebruikelijke dagelijkse bandbreedte, dus het was een gewone dag voor het aandeel.

    Het meest recente bedrijfsnieuws is de benoemingscommissie voor de algemene vergadering van 2027, die de leden noemt maar de vooruitzichten niet verandert.

  • −2,08% beurs +0,33% Nimbus Group daalde. Lees →

    Nimbus Group daalde.

    Het handelsvolume was ongeveer drie keer een normale handelsdag.

    Het enige nieuws van die dag is een routinematige melding over de benoemingscommissie 2027, die een forse daling niet verklaart.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk en bewoog het meer dan de markt.

    Het derdekwartaalrapport, gepubliceerd vóór de laatste handelsdag, toonde stabiele omzet en een groter orderboek, inclusief een defensieboten-order met leveringen vanaf Q2 2027.

  • +0,86% beurs +1,57% Nimbus Group steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Nimbus Group steeg zonder bedrijfsnieuws.

    Op dezelfde dag steeg de OMX Stockholm 30 duidelijk, dus Nimbus Group bewoog minder dan de markt.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg Nimbus Group licht terwijl de markt licht daalde, het aandeel bewoog dus tegen de markt in.

    De beweging was voor Nimbus Group een gewone.

    Eerdere nieuws uit het kwartaalrapport van het derde kwartaal, vorige week gepubliceerd, toonde stabiele omzet en een kleiner verlies, wat het sentiment mogelijk nog drukt.

  • +0,00% beurs +0,41% Nimbus Group bleef vrijwel gelijk, zonder duidelijke bedrijfsbeweging. Lees →

    Nimbus Group bleef vrijwel gelijk, zonder duidelijke bedrijfsbeweging.

    Afgelopen vijf handelsdagen steeg Nimbus Group licht, terwijl de OMX Stockholm 30 sterk daalde.

    Het aandeel bewoog in de laatste handelsdag minder dan de markt, wat voor het bedrijf een gewone dag was.

    Het laatste kwartaalrapport, gepubliceerd vóór de handelsdag, toonde stabiele omzet en een veel kleiner verlies.

    Volgende te volgen is het kwartaalcijfer van donderdag 4 februari 2027.

  • +2,64% beurs −3,67% Nimbus Group steeg licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de OMX Stockholm 30 sterk daalde. Lees →

    Nimbus Group steeg licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de OMX Stockholm 30 sterk daalde.

    Waarschijnlijke oorzaken waren het derdekwartaalrapport, dat stabiele omzet en een veel kleiner verlies liet zien, en een groeiende orderportefeuille met boten besteld door het Zweedse defensie-inkoopbureau.

    De beweging was van gewone omvang en de handel lag ver onder het gebruikelijke niveau.

    Het volgende kwartaalrapport verschijnt op 4 februari 2027.

Alle bedrijven