Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel Binero Group

Binero Group steeg sterk.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.210 nieuws vandaag geanalyseerd

Binero Group steeg sterk.

Afgelopen vijf handelsdagen daalde Binero Group licht, terwijl de OMX Stockholm 30 nagenoeg vlak was.

De beweging van de laatste handelsdag had geen bedrijfsnieuws erachter; de kwartaalupdate over het derde kwartaal kwam eerder, op 22 oktober.

De laatste slotkoers ligt ver onder de jaarhoogste koers van begin december en dicht bij het jaarlaagste van half oktober.

De beweging van vandaag, +1,92%, was 3,1 keer een normale dagbeweging van 0,6%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −1,01%.

Binero Group +1,92%OMX Stockholm 30 −1,01%Tegen de beurs in

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor Binero Group.

Koersdoelen

Laatste koers 1,59 SEK

Koersdoelen
3,50

Het koersdoel van één analist is 3,50 SEK, +120% ten opzichte van de laatste koers van 1,59 SEK. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers.

Raming 2026: 0,00 SEK. Raming 2027: 0,20 SEK. Eén analist heeft deze ramingen gemaakt. Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. Geen gemelde transacties in het afgelopen jaar.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −10% en ging de winst per aandeel van 0,11 SEK naar -0,40 SEK.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mln. SEK)-501974446912022: 103,582022: -18,2720222023: 327,022023: -29,1220232024: 416,382024: 12,8620242025: 479,482025: -49,562025Nu2026: 579,0020262027: 624,0020272022: 126,371262023: 122,831232024: 292,942932025: 296,39296Nu: 222,03222

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mln. SEK

De beurswaarde is 0,5 keer de omzet van 2025, tegen 1,2 in 2022. Winst in 2025: -49,6 mln. SEK.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mln. SEK)01442884322022: 163,052022: 69,6520222023: 146,382023: 133,3720232024: 297,202024: 179,3520242025: 392,902025: 271,382025Nu2022: 126,371262023: 122,831232024: 292,942932025: 296,39296Nu: 222,03222

BezittingenSchuldenBeurswaardemln. SEK

Bezittingen min schulden laten 122 mln. SEK over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 1,8 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 222 mln. SEKOmzet 2025: 479 mln. SEK

Wat de kengetallen over Binero Group zeggen

De kengetallen verbinden wat Binero Group verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel-0,30 SEK
NuWinst per aandeel2022: -0,58222023: -0,35232024: 0,11242025: -0,40252026: 0,00262027: 0,20272022: 4,012023: 3,542024: 2,502025: 2,24

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: -0,58 SEK–0,11 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Enea 4,20 SEK, Loihde 1,10 EUR, SSH Communications Security -0,05 EUR. Raming 2026: 0,00 SEK (0,00 SEK–0,00 SEK). Raming 2027: 0,20 SEK (0,20 SEK–0,20 SEK).

Omzet529 mln. SEK
NuOmzet2022: 103.576.000,00222023: 327.018.000,00232024: 416.381.000,00242025: 479.475.000,00252026: 579.000.000,00262027: 624.000.000,00272022: 4,012023: 3,542024: 2,502025: 2,24

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 104 mln. SEK–479 mln. SEK. Vergelijkbare bedrijven: Enea 881 mln. SEK, Loihde 142 mln. EUR, SSH Communications Security 22,1 mln. EUR. Raming 2026: 579 mln. SEK (579 mln. SEK–579 mln. SEK). Raming 2027: 624 mln. SEK (624 mln. SEK–624 mln. SEK).

Operationele marge−1,9%
2025Operationele marge2022: -15,74222023: 7,38232024: 1,12242025: -1,86252022: 4,012023: 3,542024: 2,502025: 2,24

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: −15,7%–7,4%. Vergelijkbare bedrijven: Enea 14,8%, Loihde 2,3%, SSH Communications Security −10,1%.

Rendement op eigen vermogen−28,0%
NuRendement op eigen vermogen2022: -19,55222023: -223,78232024: 10,91242025: -44,99252022: 4,012023: 3,542024: 2,502025: 2,24

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: −223,8%–10,9%. Vergelijkbare bedrijven: Enea 4,7%, Loihde 4,6%.

Beurswaarde / omzet (K/O)0,42
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 1,22222023: 0,38232024: 0,70242025: 0,62252026: 0,38262027: 0,3627

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 0,38–1,22. Vergelijkbare bedrijven: Enea 1,07, Loihde 0,65, SSH Communications Security 4,62. Raming 2026: 0,38. Raming 2027: 0,36.

Dividend per aandeel0,00 SEK
NuDividend per aandeel2019: 3,00192020: 8,50202021: 0,00212022: 0,00222023: 0,00232024: 0,00242025: 0,0025

Geld betaald aan aandeelhouders per aandeel, opgeteld per kalenderjaar.

2019–2025: 0,00 SEK–8,50 SEK.

Dividendrendement0,0%
NuDividendrendement2022: 0,00222023: 0,00232024: 0,00242025: 0,0025

Het gewone jaarlijkse dividend als percentage van de koers.

2022–2025: 0,0%–0,0%. Vergelijkbare bedrijven: Enea 0,0%, Loihde 6,9%, SSH Communications Security 0,0%.

Nettoschuld / EBITDA5,91
2025Nettoschuld / EBITDA22232024: -0,15242025: 5,9125

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2022–2025: -0,15–5,91. Vergelijkbare bedrijven: Enea 0,90, Loihde 0,64, SSH Communications Security -33,80.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)1,70
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 1,35222023: 9,44232024: 2,49242025: 2,6925

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 1,35–9,44. Vergelijkbare bedrijven: Enea 0,53, Loihde 1,04, SSH Communications Security 23,11.

Vrije kasstroom per aandeel0,10 SEK
2025Vrije kasstroom per aandeel2022: -0,10222023: 1,97232024: -0,07242025: 0,10252022: 4,012023: 3,542024: 2,502025: 2,24

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: -0,10 SEK–1,97 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Enea 11,38 SEK, Loihde 1,57 EUR.

Solvabiliteit28,0%
2025Solvabiliteit2022: 57,28222023: 8,89232024: 39,65242025: 28,0425

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 8,9%–57,3%.

Wat volgde op vergelijkbare dalingen?

Inclusief herbelegde dividenden daalde Binero Group 3,6% in de laatste vijf handelsdagen. Sinds 7 november 2016 stond de waarde na minstens zulke grote dalingen 21 handelsdagen later in 43 van 91 niet-overlappende perioden hoger. De mediaan was +0,0%, tegenover −1,6% in een gewone periode van 21 dagen, die 40 van de 100 keer hoger eindigde.

Zo’n daling zei dus weinig over de volgende maand.

+0,0% · 43/91

Meer over Binero Group

Transacties van bestuurders

Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.

Geen gemelde transacties in het afgelopen jaar.

Het rapport

Rapportdag4,3%

Gewone dag0,6%

Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Binero Group meestal ongeveer 4,3%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 0,6%.

+7,69% +0,00% −6,72% +0,71%

10.000 SEK in Binero Group gekocht op 7 november 2016 is vandaag 6.110 SEK waard, met herbelegde dividenden.

Hoeveel zou 10.000 SEK in Binero Group vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 SEK in Binero Group vandaag waard zijn?

6.110 SEK

met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.

Op het laagste punt was het 5.920 SEK waard (22 november 2023).

De vijf grootste dagen van de reis

· +113,4% · de hele markt daalde 0,1% op dezelfde dag

· +33,7% · de hele markt steeg 0,4% op dezelfde dag

· +33,1% · de hele markt steeg 0,1% op dezelfde dag

· −30,0% · de hele markt steeg 0,7% op dezelfde dag

· +26,8% · de hele markt steeg 0,1% op dezelfde dag

Eerdere dagen

  • −3,64% beurs −0,11% Binero Group daalde deze week zeer sterk, terwijl de bredere Stockholmse markt ongeveer gelijk bleef. Lees →

    Binero Group daalde deze week zeer sterk, terwijl de bredere Stockholmse markt ongeveer gelijk bleef.

    De beweging was groot voor het bedrijf, ongeveer twee keer een normale vijfdaagse periode, en zulke bewegingen kwamen het afgelopen jaar zelden voor, ongeveer zeven keer.

    Binero Group had de afgelopen twee weken geen bedrijfsnieuws, dus geen specifieke gebeurtenis verklaart de daling.

    De aandelenkoers ligt ver onder het hoogste niveau van het jaar en dicht bij het laagste.

  • −2,50% beurs +0,43% Binero Group daalde zeer sterk, tegen de markt in. Lees →

    Binero Group daalde zeer sterk, tegen de markt in.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.

    Over de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel vrijwel gelijk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht steeg.

    De handelsdag kende ongeveer 13 keer het gebruikelijke volume, en de koers ligt dicht bij de laagste slotkoers van het afgelopen jaar.

    Technologiebedrijven op Nasdaq First North Sweden daalden in dezelfde periode, dus zwakte in de sector kan deel uitmaken van de verklaring.

  • −3,03% beurs +0,48% Binero Group daalde zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Binero Group daalde zonder bedrijfsnieuws.

    Binero Group daalde zeer scherp en bewoog zich daarmee tegen de markt in.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel sterk, in lijn met de OMX Stockholm 30.

    De daling gebeurde bij een handelsvolume van ongeveer vijf keer het normale niveau, een teken van zware verkoop.

    Het enige bedrijfsnieuws hier is een schattingsbericht van twee weken geleden, dat al bekend was en deze daling niet verklaart.

  • +3,12% beurs −0,29% Binero Group steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Binero Group steeg zonder bedrijfsnieuws.

    In de laatste vijf handelsdagen steeg Binero Group sterk en overtrof het de OMX Stockholm 30 duidelijk.

    Geen bedrijfsnieuws uit de laatste handelsdag verklaart de beweging, dus de oorzaak is onduidelijk.

    Het tussentijdse update van vorige week, met een bijna verdubbelde EBITDA van 28,3 MSEK, is eerdere achtergrond.

  • +5,77% beurs +3,01% Binero Group steeg in de week erg sterk, veel meer dan de bredere markt, die duidelijk steeg. Lees →

    Binero Group steeg in de week erg sterk, veel meer dan de bredere markt, die duidelijk steeg.

    De beweging was zeer groot voor het bedrijf en zeldzaam vergeleken met de gebruikelijke weekschommelingen.

    De handel was op de laatste handelsdag, toen de markt licht daalde, aanzienlijk drukker dan gebruikelijk.

    De laatste kwartaalupdate van het bedrijf, gepubliceerd voor de week, toonde een nettoomzet die met 14 procent steeg en een EBITDA, een maatstaf voor het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen, die bijna verdubbelde, wat het vertrouwen van beleggers waarschijnlijk versterkte.

  • +0,00% beurs +0,96% Binero Group onveranderd zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Binero Group onveranderd zonder bedrijfsnieuws.

    In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel ongeveer gelijk, terwijl de OMX Stockholm 30-index ook nagenoeg vlak was, dus het aandeel bewoog in lijn met de markt.

    De beweging van de laatste handelsdag was een gewone dag voor dit aandeel, en het handelsvolume lag rond het gebruikelijke niveau.

    De Q3-update die vorige week werd gepubliceerd, toonde een omzetstijging van 14 procent en een bijna verdubbelde EBITDA (bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen), maar dat nieuws kwam vóór de laatste handelsdag.

    De koers ligt ver onder het hoogste slotniveau van het afgelopen jaar en dicht bij het laagste, dus het sentiment blijft zwak.

  • +0,00% beurs −3,67% Binero Group bleef de afgelopen vijf handelsdagen vrijwel gelijk, terwijl de markt fors daalde, waardoor het bedrijf beter standhield dan de OMX Stockholm 30. Lees →

    Binero Group bleef de afgelopen vijf handelsdagen vrijwel gelijk, terwijl de markt fors daalde, waardoor het bedrijf beter standhield dan de OMX Stockholm 30.

    Het bedrijf publiceerde gisteren de resultaten over negen maanden: de omzet steeg met 14 procent en de EBITDA (bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen) verdubbelde bijna, wat de vooruitzichten ondersteunt.

    Tijdens de laatste handelsdag daalde het aandeel zeer sterk op hoog volume, terwijl de markt licht steeg.

    Die beweging is ongeveer 12 keer een normale dagelijkse schommeling en komt in het afgelopen jaar zelden voor.

Alle bedrijven