Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel Humble Group

Humble Group steeg sterk terwijl de markt iets lager stond.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.292 nieuws vandaag geanalyseerd

Humble Group steeg sterk terwijl de markt iets lager stond.

Geen bedrijfsnieuws van de handelsdag verklaart de beweging.

In vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk, meer dan de lichte stijging van de markt.

De handel was ongeveer drie keer het normale niveau.

Het aandeel ligt ver onder zijn hoogste slotkoers van eind januari.

De beweging van vandaag, +3,94%, was 2,8 keer een normale dagbeweging van 1,4%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −0,32%.

Humble Group +3,94%OMX Stockholm 30 −0,32%Tegen de beurs in

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor Humble Group.

Humble Group verdiende in 1 van 8 rapporten meer dan verwacht.

Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.

Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 6 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.

Beoordelingen

Nu
Kopen 0Houden 2Verkopen 0

Een beoordeling is de eigen mening van de analist over het aandeel.

Koersdoelen

Laatste koers 5,86 SEK

Koersdoelen
Laagste 6,50Gemiddeld 7,25Hoogste 8,00

Het gemiddelde is 7,25 SEK, +24% ten opzichte van de laatste koers van 5,86 SEK. De bandbreedte is 6,50 SEK–8,00 SEK. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers. 2 analisten gaven een koersdoel.

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie0,020,080,140,200,262025-02-19: 0,10; Verwachte winst per aandeel: 0,1919/2’25−6,0%2025-04-29: 0,05; Verwachte winst per aandeel: 0,1029/4’25−11,7%2025-07-18: 0,07; Verwachte winst per aandeel: 0,1218/7’25−0,9%2025-10-24: 0,11; Verwachte winst per aandeel: 0,1524/10’25+11,0%2026-02-13: 0,07; Verwachte winst per aandeel: 0,1413/2’26−4,3%2026-04-23: 0,08; Verwachte winst per aandeel: 0,1423/4’26+1,3%2026-07-17: 0,06; Verwachte winst per aandeel: 0,1117/7’26−4,2%2026-10-21: 0,19; Verwachte winst per aandeel: 0,1721/10’26+16,7%Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,20.→05/02

Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK

De percentages eronder tonen het aandeel op de rapportdag; de labels zijn rapportdatums.

Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,20 SEK (5 februari). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 0,56 SEK drie maanden geleden naar nu 0,69 SEK. Raming 2026: 0,69 SEK. Raming 2027: 0,92 SEK. Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 4 september: Aankoop circa 1,5 mln. SEK. 27 augustus: Aankoop circa 395 duizend SEK. 21 juli: Aankoop circa 216 duizend SEK. 17 juli: Aankoop circa 72 duizend SEK. 17 juli: Aankoop circa 407 duizend SEK.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −38% en ging de winst per aandeel van 0,25 SEK naar 0,04 SEK.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mld. SEK)-037102022: 4,802022: -0,0420222023: 7,052023: -0,1120232024: 7,712024: 0,1120242025: 8,102025: 0,022025Nu2026: 8,4520262027: 9,0920272022: 2,9432023: 5,0552024: 5,5662025: 3,493Nu: 2,633

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mld. SEK

De beurswaarde is 0,3 keer de omzet van 2025, tegen 0,6 in 2022. Winst in 2025: 17,0 mln. SEK.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mld. SEK)037102022: 8,862022: 4,8220222023: 8,922023: 4,0520232024: 9,312024: 4,1220242025: 8,782025: 3,892025Nu2022: 2,9432023: 5,0552024: 5,5662025: 3,493Nu: 2,633

BezittingenSchuldenBeurswaardemld. SEK

Bezittingen min schulden laten 4,9 mld. SEK over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 0,5 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 2,6 mld. SEKOmzet 2025: 8,1 mld. SEK

Wat de kengetallen over Humble Group zeggen

De kengetallen verbinden wat Humble Group verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel-1,03 SEK
NuWinst per aandeel2022: -0,13222023: -0,28232024: 0,25242025: 0,04252026: 0,69262027: 0,92272022: 9,772023: 11,382024: 12,452025: 7,76

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: -0,28 SEK–0,25 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 0,54 SEK, Zinzino 11,01 SEK, Atria 1,63 EUR. Raming 2026: 0,69 SEK (0,55 SEK–0,83 SEK). Raming 2027: 0,92 SEK (0,81 SEK–1,02 SEK).

Omzet8,3 mld. SEK
NuOmzet2022: 4.800.000.000,00222023: 7.050.000.000,00232024: 7.708.000.000,00242025: 8.097.000.000,00252026: 8.450.000.000,00262027: 9.090.000.000,00272022: 9,772023: 11,382024: 12,452025: 7,76

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 4,8 mld. SEK–8,1 mld. SEK. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 2,7 mld. SEK, Zinzino 3,7 mld. SEK, Atria 1,9 mld. EUR. Raming 2026: 8,4 mld. SEK (8,4 mld. SEK–8,5 mld. SEK). Raming 2027: 9,1 mld. SEK (9,0 mld. SEK–9,2 mld. SEK).

Operationele marge4,1%
NuOperationele marge2022: 3,04222023: 3,59232024: 3,63242025: 3,14252022: 9,772023: 11,382024: 12,452025: 7,76

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: 3,0%–3,6%. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 7,4%, Zinzino 14,6%, Atria 3,6%.

Rendement op eigen vermogen−9,7%
NuRendement op eigen vermogen2022: -0,89222023: -2,18232024: 2,10242025: 0,35252022: 9,772023: 11,382024: 12,452025: 7,76

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: −2,2%–2,1%. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 1,2%, Zinzino 55,5%, Atria 10,7%.

K/W194,0
2025K/W22232024: 49,80242025: 194,00252026: 8,49262027: 6,4027

De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.

2022–2025: 49,8–194,0. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 35,7, Zinzino 10,3, Atria 9,9. Raming 2026: 8,5. Raming 2027: 6,4.

Beurswaarde / omzet (K/O)0,32
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 0,61222023: 0,72232024: 0,72242025: 0,43252026: 0,31262027: 0,2927

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 0,43–0,72. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 1,12, Zinzino 1,22, Atria 0,24. Raming 2026: 0,31. Raming 2027: 0,29.

Nettoschuld / EBITDA3,73
NuNettoschuld / EBITDA2022: 4,72222023: 2,49232024: 2,73242025: 3,4825

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2022–2025: 2,49–4,72. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 3,43, Zinzino -1,40, Atria 2,20.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)0,58
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 0,73222023: 1,04232024: 1,07242025: 0,7125

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 0,71–1,07. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 0,42, Zinzino 4,12, Atria 0,99.

EV / EBIT24,2
2025EV / EBIT2022: 22,05222023: 30,58232024: 21,42242025: 24,2425

Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.

2022–2025: 21,4–30,6.

Vrije kasstroom per aandeel0,59 SEK
NuVrije kasstroom per aandeel2022: 0,36222023: 2,09232024: 0,33242025: 0,85252022: 9,772023: 11,382024: 12,452025: 7,76

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: 0,33 SEK–2,09 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Swedencare 1,35 SEK, Zinzino 17,79 SEK, Atria 0,78 EUR.

Solvabiliteit55,7%
2025Solvabiliteit2022: 45,58222023: 54,60232024: 55,68242025: 55,6825

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 45,6%–55,7%.

Wat hierna te volgen en waarom

Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Humble Group veranderden.

  • Het rapport

    Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Humble Group veranderden.

    Toevoegen aan agenda
Meer over Humble Group

Transacties van bestuurders

Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.

  • Henrik Patek, bestuurslidAankoopcirca 1,5 mln. SEK
  • Henrik Patek, bestuurslidAankoopcirca 395 duizend SEK
  • Noel Abdayem, CEOAankoopcirca 216 duizend SEK
  • Ola Cronholm, bestuurslidAankoopcirca 72 duizend SEK
  • Noel Abdayem, CEOAankoopcirca 407 duizend SEK

Het rapport

Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar

Rapportdag4,3%

Gewone dag1,4%

Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Humble Group meestal ongeveer 4,3%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,4%.

+16,73% −4,19% +1,33% −4,34%

10.000 SEK in Humble Group gekocht op 7 november 2016 is vandaag 32.100 SEK waard, met herbelegde dividenden.

Hoeveel zou 10.000 SEK in Humble Group vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 SEK in Humble Group vandaag waard zijn?

32.100 SEK

met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.

Op het laagste punt was het 3.170 SEK waard (11 september 2018).

De vijf grootste dagen van de reis

· +135,4% · de hele markt steeg 0,4% op dezelfde dag

· +59,2% · de hele markt daalde 0,3% op dezelfde dag

· +49,0% · de hele markt steeg 0,6% op dezelfde dag

· +40,0% · de hele markt daalde 0,2% op dezelfde dag

· +36,8% · de hele markt daalde 0,4% op dezelfde dag

Eerdere dagen

  • +5,59% beurs −0,11% Humble Group steeg duidelijk in de week, terwijl de bredere markt vrijwel vlak bleef. Lees →

    Humble Group steeg duidelijk in de week, terwijl de bredere markt vrijwel vlak bleef.

    De beweging was van gewone omvang en vond plaats op dun handelsvolume.

    Niets in het nieuws verklaart de stijging duidelijk, mogelijk weerspiegelt die de positie van het bedrijf als defensief consumentenfonds terwijl de markt vlak was.

  • +0,54% beurs +0,83% Humble Group steeg licht, een gewone beweging. Lees →

    Humble Group steeg licht, een gewone beweging.

    De OMX Stockholm 30 steeg duidelijk, waardoor Humble Group achterbleef bij de markt.

    Over de laatste vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de markt licht steeg.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging van die dag.

  • +2,70% beurs +0,48% Humble Group steeg sterk, meer dan de markt. Lees →

    Humble Group steeg sterk, meer dan de markt.

    Geen bedrijfsnieuws van die handelsdag verklaart de beweging.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel ook duidelijk, terwijl de OMX Stockholm 30 eveneens duidelijk steeg.

    De handel was ongeveer drie keer het normale niveau, wat wijst op sterke koopinteresse.

  • −0,72% beurs −0,29% Humble Group daalde. Lees →

    Humble Group daalde.

    De beweging was een gewone dag voor het aandeel, binnen de gebruikelijke dagelijkse schommelingen.

    Geen bedrijfsnieuws van die handelsdag verklaart de beweging duidelijk.

    In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, in lijn met een duidelijk stijgende OMX Stockholm 30.

    Eerder dit jaar publiceerde het bedrijf vorige week het derde kwartaal, dat de verwachtingen overtrof, met een gecorrigeerde EBITA die 29% steeg.

  • +2,02% beurs +3,01% Humble Group steeg licht in de week en bewoog ongeveer in lijn met de OMX Stockholm 30-index, die duidelijk steeg. Lees →

    Humble Group steeg licht in de week en bewoog ongeveer in lijn met de OMX Stockholm 30-index, die duidelijk steeg.

    Analisten van DNB Carnegie verhoogden hun koersdoel, de aandelenkoers die zij eerlijk vinden, naar SEK 6,5 na de sterke kwartaalcijfers die op 21 oktober werden gepubliceerd.

    De operationele winst (EBITA) in het derde kwartaal steeg sterk door hogere marges, al bleef de kasstroom onder druk staan.

    De handel was rustig en de beweging was voor het aandeel van gewone omvang.

  • +5,43% beurs −3,67% Humble Group steeg de afgelopen week duidelijk, terwijl de index OMX Stockholm 30 daalde. Lees →

    Humble Group steeg de afgelopen week duidelijk, terwijl de index OMX Stockholm 30 daalde.

    De stijging volgde waarschijnlijk op het kwartaalrapport eerder deze week, waarin de winst de verwachtingen overtrof en de bedrijfswinst (EBITA, resultaat vóór rente, belasting en afschrijvingen op overgenomen activa) sterk groeide.

    DNB Carnegie verhoogde de koersdoelstelling, de aandelenkoers die het redelijk vindt, naar 6,5 kronen en behield de aanbeveling hold, dus aanhouden.

    De handel was groter dan gebruikelijk en de beweging was groot vergeleken met de normale dagelijkse schommelingen.

Alle bedrijven