Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel CrowdStrike Holdings

CrowdStrike Holdings bleef vrijwel onveranderd.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.307 nieuws vandaag geanalyseerd

CrowdStrike Holdings bleef vrijwel onveranderd.

Het aandeel bewoog binnen de gebruikelijke marge, in lijn met de bredere uitverkoop in software de dag ervoor.

Op dezelfde dag steeg de S&P 500 licht, dus CrowdStrike bewoog minder dan de markt.

Het grootste nieuws was de overname van twee AI-beveiligingsstartups voor ongeveer 495 miljoen dollar, maar die deal was al vóór de handelsdag aangekondigd.

In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel fors en bewoog het meer dan zowel de S&P 500 als de sector, omdat beleggers zich terugtrokken uit AI-gerelateerde softwarebedrijven.

De beweging van vandaag, −0,14%, was 0,1 keer een normale dagbeweging van 2,1%. S&P 500 bewoog die dag +0,31%.

CrowdStrike Holdings −0,14%S&P 500 +0,31%In de pas met de beurs

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor CrowdStrike Holdings.

CrowdStrike Holdings verdiende in 8 van 8 rapporten meer dan verwacht.

Ter vergelijking: ongeveer 82% van de rapporten van Amerikaanse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.

Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 4 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 55% van de rapporten van Amerikaanse bedrijven.

Beoordelingen

Nu
Kopen 41Houden 11Verkopen 1
3 maanden geleden
Kopen 40Houden 12Verkopen 1

Een beoordeling is de eigen mening van de analist over het aandeel. Bij Amerikaanse aandelen stond de koers sinds 2013 een jaar later ongeveer even vaak hoger wanneer de meeste analisten kopen zeiden als wanneer weinigen dat deden.

Koersdoelen

Laatste koers 216,90 USD

Koersdoelen
Laagste 132Gemiddeld 250Hoogste 325

Het gemiddelde is 249,68 USD, +15% ten opzichte van de laatste koers van 216,90 USD. De bandbreedte is 132,00 USD–325,00 USD. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers. 50 analisten gaven een koersdoel. Bij Amerikaanse aandelen stond de koers een jaar nadat eerdere koersdoelen zo ver boven de koers werden gezet, in ongeveer 5 op de 10 gevallen op of boven het koersdoel.

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie0,130,190,250,300,362024-11-26: 0,23; Verwachte winst per aandeel: 0,2026/11’24−4,6%2025-03-04: 0,26; Verwachte winst per aandeel: 0,214/3’25−6,3%2025-06-03: 0,18; Verwachte winst per aandeel: 0,163/6’25−5,8%2025-08-27: 0,23; Verwachte winst per aandeel: 0,2127/8’25+4,6%2025-12-02: 0,24; Verwachte winst per aandeel: 0,242/12’25+1,5%2026-03-03: 0,28; Verwachte winst per aandeel: 0,283/3’26+4,2%2026-06-03: 0,28; Verwachte winst per aandeel: 0,273/6’26−3,8%2026-08-26: 0,31; Verwachte winst per aandeel: 0,2926/8’26+20,5%Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,31.→01/12

Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingUSD

De percentages eronder tonen het aandeel op de rapportdag; de labels zijn rapportdatums.

Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,31 USD (1 december). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 1,28 USD drie maanden geleden naar nu 1,26 USD. Raming 2027: 1,26 USD. Raming 2028: 1,61 USD.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Amerikaanse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 65% van de jaren. In 2026 veranderde de koers met +11% en ging de winst per aandeel van -0,02 USD naar -0,16 USD.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mld. USD)-0811632442023: 2,242023: -0,1820232024: 3,062024: 0,0720242025: 3,952025: -0,0220252026: 4,812026: -0,162026Nu2027: 6,0120272028: 7,3820282023: 23,59242024: 67,09672025: 98,67992026: 111,84112Nu: 222,09222

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mld. USD

De beurswaarde is 46,2 keer de omzet van 2026, tegen 10,5 in 2023. Winst in 2026: -163 mln. USD.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mld. USD)0811632442023: 5,032023: 3,5420232024: 6,652024: 4,3120242025: 8,702025: 5,3820252026: 11,092026: 6,612026Nu2023: 23,59242024: 67,09672025: 98,67992026: 111,84112Nu: 222,09222

BezittingenSchuldenBeurswaardemld. USD

Bezittingen min schulden laten 4,5 mld. USD over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 49,7 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 222,1 mld. USDOmzet 2026: 4,8 mld. USD

Wat de kengetallen over CrowdStrike Holdings zeggen

De kengetallen verbinden wat CrowdStrike Holdings verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel0,06 USD
NuWinst per aandeel2023: -0,20232024: 0,09242025: -0,02252026: -0,16262027: 1,26272028: 1,61282023: 26,482024: 73,122025: 99,522026: 110,35

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2023–2026: -0,20 USD–0,09 USD. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 0,40 USD, Oracle 6,38 USD, Palantir 1,42 USD. Raming 2027: 1,26 USD (1,25 USD–1,32 USD). Raming 2028: 1,61 USD (1,50 USD–2,04 USD).

Omzet5,4 mld. USD
NuOmzet2023: 2.241.236.000,00232024: 3.055.555.000,00242025: 3.953.624.000,00252026: 4.812.005.000,00262027: 6.007.742.030,00272028: 7.382.171.770,00282023: 26,482024: 73,122025: 99,522026: 110,35

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2023–2026: 2,2 mld. USD–4,8 mld. USD. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 11,5 mld. USD, Oracle 71,8 mld. USD, Palantir 7,3 mld. USD. Raming 2027: 6,0 mld. USD (6,0 mld. USD–6,1 mld. USD). Raming 2028: 7,4 mld. USD (7,2 mld. USD–7,9 mld. USD).

Operationele marge−2,2%
NuOperationele marge2023: -8,48232024: -0,63242025: -2,94252026: -6,10262023: 26,482024: 73,122025: 99,522026: 110,35

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2023–2026: −8,5%–−0,6%. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 6,1%, Oracle 34,2%, Palantir 45,6%.

Rendement op eigen vermogen1,5%
NuRendement op eigen vermogen2023: -12,52232024: 3,13242025: -0,46252026: -3,67262023: 26,482024: 73,122025: 99,522026: 110,35

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2023–2026: −12,5%–3,1%. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 1,7%, Oracle 41,2%, Palantir 40,9%.

K/W3.615,0
NuK/W232024: 790,542425262027: 172,59272028: 134,6928

De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.

2023–2026: 790,5–790,5. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 784,6, Oracle 18,2, Palantir 112,9. Raming 2027: 172,6. Raming 2028: 134,7.

Beurswaarde / omzet (K/O)41,16
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2023: 10,53232024: 21,96242025: 24,96252026: 23,24262027: 36,97272028: 30,0828

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2023–2026: 10,53–24,96. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 22,37, Oracle 5,04, Palantir 53,02. Raming 2027: 36,97. Raming 2028: 30,08.

Nettoschuld / EBITDA-39,24
NuNettoschuld / EBITDA232024: -9,69242025: -11,83252026: -24,1726

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2023–2026: -24,17–-9,69. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks -0,32, Oracle 3,84, Palantir -3,08.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)43,53
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2023: 16,12232024: 29,12242025: 30,09252026: 25,2526

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2023–2026: 16,12–30,09. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 9,30, Oracle 5,68, Palantir 34,41.

Vrije kasstroom per aandeel1,49 USD
NuVrije kasstroom per aandeel2023: 0,76232024: 1,01242025: 1,08252026: 1,23262023: 26,482024: 73,122025: 99,522026: 110,35

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2023–2026: 0,76 USD–1,23 USD. Vergelijkbare bedrijven: Palo Alto Networks 5,03 USD, Oracle -9,21 USD, Palantir 1,68 USD.

Solvabiliteit39,9%
2026Solvabiliteit2023: 29,12232024: 34,66242025: 37,69252026: 39,9426

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2023–2026: 29,1%–39,9%.

Wat volgde op vergelijkbare dalingen?

Inclusief herbelegde dividenden daalde CrowdStrike Holdings 13,4% in de laatste vijf handelsdagen. Sinds 12 juni 2019 stond de waarde na minstens zulke grote dalingen 21 handelsdagen later in 10 van 18 niet-overlappende perioden hoger. De mediaan was +3,2%, tegenover +4,8% in een gewone periode van 21 dagen, die 62 van de 100 keer hoger eindigde.

Zo’n daling zei dus weinig over de volgende maand.

+3,2% · 10/18

Wat hierna te volgen en waarom

Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van CrowdStrike Holdings veranderden.

  • Het rapport

    Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van CrowdStrike Holdings veranderden.

    Toevoegen aan agenda

Het rapport

Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar

Rapportdag4,6%

Gewone dag2,1%

Op de laatste 15 rapportdagen bewoog CrowdStrike Holdings meestal ongeveer 4,6%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,1%.

+20,50% −3,81% +4,15% +1,48%

10.000 USD in CrowdStrike Holdings gekocht op 12 juni 2019 is vandaag 150.000 USD waard, met herbelegde dividenden.

Hetzelfde bedrag in de S&P 500 met dividenden zou 28.500 USD zijn geworden.

Hoeveel zou 10.000 USD in CrowdStrike Holdings vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 USD in CrowdStrike Holdings vandaag waard zijn?

150.000 USD

met herbelegde dividenden, gekocht op 12 juni 2019. Hetzelfde bedrag in de S&P 500 met dividenden zou 28.500 USD zijn geworden.

Op het laagste punt was het 5.690 USD waard (16 maart 2020).

De vijf grootste dagen van de reis

· +20,5% · de hele markt steeg 0,7% op dezelfde dag · rapportdag

· +17,4% · de hele markt daalde 4,3% op dezelfde dag · rapportdag

· −16,5% · de hele markt daalde 12,0% op dezelfde dag

· +16,5% · de hele markt steeg 0,4% op dezelfde dag

· +16,3% · de hele markt steeg 9,5% op dezelfde dag

Eerdere dagen

  • −13,39% beurs −2,70% CrowdStrike Holdings op de Nasdaq daalde deze week sterk, een grote beweging voor het aandeel. Lees →

    CrowdStrike Holdings op de Nasdaq daalde deze week sterk, een grote beweging voor het aandeel.

    De S&P 500 daalde ook fors en de technologiesector nog meer, dus CrowdStrike daalde harder dan de markt.

    De sterkste daling kwam donderdag, toen het aandeel ruim 9 procent verloor door een uitverkoop van AI-softwarebedrijven na de tussentijdse verkiezingen.

    Vrijdag herstelde het aandeel zich iets, nadat sterke cijfers van Cloudflare beveiligingsaandelen opstuwden.

  • −9,88% beurs −4,41% CrowdStrike Holdings daalde sterk op de handelsdag, veel meer dan de markt. Lees →

    CrowdStrike Holdings daalde sterk op de handelsdag, veel meer dan de markt.

    Het aandeel bewoog in lijn met zijn sector, en zowel de markt als de sector daalden sterk.

    Waarschijnlijk trof de uitverkoop van softwarefondsen de AI-winnaars, en ook Palantir en Okta daalden.

    Het handelsvolume lag ver boven het normale niveau, en de beweging was erg groot voor dit aandeel.

    Het volgende kwartaalrapport komt op 1 december.

  • −2,77% beurs −0,56% CrowdStrike Holdings, genoteerd aan de Nasdaq, daalde deze week licht en bewoog meer dan de S&P 500, die eveneens licht daalde. Lees →

    CrowdStrike Holdings, genoteerd aan de Nasdaq, daalde deze week licht en bewoog meer dan de S&P 500, die eveneens licht daalde.

    De meest waarschijnlijke oorzaak is de sectorbrede uitverkoop in technologie, die concurrenten als Palo Alto en Fortinet raakte.

    De forse daling van Fortinet na de cijfers van 28 oktober verspreidde angst onder cybersecurityaandelen, en het aandeel zakte ook op donderdag 29 oktober en vrijdag 30 oktober verder.

    Analistencommentaar, waaronder Jim Cramers mening van 29 oktober dat de uitverkoop overdreven was, hield de daling niet tegen.

  • +13,27% beurs −0,43% CrowdStrike Holdings, een cyberbeveiligingsbedrijf genoteerd aan de Nasdaq, steeg de afgelopen vijf handelsdagen sterk. Lees →

    CrowdStrike Holdings, een cyberbeveiligingsbedrijf genoteerd aan de Nasdaq, steeg de afgelopen vijf handelsdagen sterk.

    De S&P 500 zakte in dezelfde dagen licht, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.

    Cyberbeveiligingsaandelen herstelden na een golf van beveiligingslekken in software, en de topman waarschuwde voor veel inbraken in de komende maanden, wat waarschijnlijk kopers naar de sector trok.

    Analisten verhoogden ook hun koersdoelen, de aandelenkoersen die zij als redelijk zien, na sterke vroege klantreacties.

Alle bedrijven