Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel Clemondo Group

Clemondo Group daalde licht.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.413 nieuws vandaag geanalyseerd

Clemondo Group daalde licht.

Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging.

De handelsdag was een gewone dag voor Clemondo Group.

Over de laatste vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de markt ongeveer vlak was.

De mediaan van de sector daalde in dezelfde periode ook iets, dus zwakte bij defensieve consumentenaandelen kan het deels verklaren.

De beweging van vandaag, −1,62%, was 0,8 keer een normale dagbeweging van 2,0%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −1,01%.

Clemondo Group −1,62%OMX Stockholm 30 −1,01%Iets zwakker dan de beurs

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor Clemondo Group.

Clemondo Group verdiende in 1 van 4 rapporten meer dan verwacht.

Niet in de grafiek omdat raming en resultaat ontbreken: 2 van de 6 rapporten in deze periode, de laatste op 19 augustus 2026.

Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.

Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 2 van 4 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.

Koersdoelen

Laatste koers 6,06 SEK

Koersdoelen
9,50

Het koersdoel van één analist is 9,50 SEK, +57% ten opzichte van de laatste koers van 6,06 SEK. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers.

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie-0,10,00,10,20,32025-05-22: 0,23; Verwachte winst per aandeel: 0,2322/5’25−2,9%2025-11-11: 0,05; Verwachte winst per aandeel: 0,1011/11’25−2,0%2026-02-26: 0,12; Verwachte winst per aandeel: 0,1026/2’26+1,1%2026-05-19: 0,07; Verwachte winst per aandeel: 0,1019/5’26+0,8%Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel -0,10.→

Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK

De percentages eronder tonen het aandeel op de rapportdag; de labels zijn rapportdatums.

Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel -0,10 SEK. Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 0,10 SEK drie maanden geleden naar nu 0,01 SEK. Raming 2026: 0,01 SEK. Raming 2027: 0,42 SEK. Eén analist heeft deze ramingen gemaakt.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met +30% en de winst per aandeel met −11%.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mln. SEK)01282553832022: 299,202022: 3,7620222023: 278,902023: 9,9620232024: 262,062024: 6,1720242025: 291,212025: 5,502025Nu2026: 314,0020262027: 348,0020272022: 110,111102023: 123,241232024: 93,88942025: 121,85122Nu: 83,9184

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mln. SEK

De beurswaarde is 0,3 keer de omzet van 2025, tegen 0,4 in 2022. Winst in 2025: 5,5 mln. SEK.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mln. SEK)0791572362022: 212,342022: 110,9220222023: 187,782023: 76,4020232024: 181,342024: 68,1220242025: 214,182025: 95,452025Nu2022: 110,111102023: 123,241232024: 93,88942025: 121,85122Nu: 83,9184

BezittingenSchuldenBeurswaardemln. SEK

Bezittingen min schulden laten 119 mln. SEK over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 0,7 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 83,9 mln. SEKOmzet 2025: 291 mln. SEK

Wat de kengetallen over Clemondo Group zeggen

De kengetallen verbinden wat Clemondo Group verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel0,27 SEK
NuWinst per aandeel2022: 0,30222023: 0,72232024: 0,45242025: 0,40252026: 0,01262027: 0,42272022: 8,302023: 8,902024: 6,782025: 8,80

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: 0,30 SEK–0,72 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 2,25 SEK, Hernö Gin 0,10 SEK, High Coast Distillery 0,16 SEK. Raming 2026: 0,01 SEK (0,01 SEK–0,01 SEK). Raming 2027: 0,42 SEK (0,42 SEK–0,42 SEK).

Omzet302 mln. SEK
NuOmzet2022: 299.204.000,00222023: 278.898.000,00232024: 262.055.000,00242025: 291.207.000,00252026: 314.000.000,00262027: 348.000.000,00272022: 8,302023: 8,902024: 6,782025: 8,80

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 262 mln. SEK–299 mln. SEK. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 4,2 mld. SEK. Raming 2026: 314 mln. SEK (314 mln. SEK–314 mln. SEK). Raming 2027: 348 mln. SEK (348 mln. SEK–348 mln. SEK).

Operationele marge3,2%
2025Operationele marge2022: 1,96222023: 5,21232024: 3,26242025: 3,17252022: 8,302023: 8,902024: 6,782025: 8,80

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: 2,0%–5,2%. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 3,2%, Hernö Gin 4,1%, High Coast Distillery 15,0%.

Rendement op eigen vermogen3,1%
NuRendement op eigen vermogen2022: 3,71222023: 8,94232024: 5,45242025: 4,64252022: 8,302023: 8,902024: 6,782025: 8,80

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: 3,7%–8,9%. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 7,0%.

K/W22,4
NuK/W2022: 27,67222023: 12,36232024: 15,07242025: 22,00252026: 606,00262027: 14,4327

De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.

2022–2025: 12,4–27,7. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 51,8, Hernö Gin 31,6, High Coast Distillery 161,2. Raming 2026: 606,0. Raming 2027: 14,4.

Beurswaarde / omzet (K/O)0,28
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 0,37222023: 0,44232024: 0,36242025: 0,42252026: 0,27262027: 0,2427

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 0,36–0,44. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 0,43. Raming 2026: 0,27. Raming 2027: 0,24.

Nettoschuld / EBITDA2,10
2025Nettoschuld / EBITDA2022: 2,38222023: 0,97232024: 0,96242025: 2,1025

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2022–2025: 0,96–2,38. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 6,30.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)0,70
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 1,09222023: 1,11232024: 0,83242025: 1,0325

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 0,83–1,11. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 3,49.

EV / EBIT21,7
2025EV / EBIT2022: 30,65222023: 10,87232024: 13,47242025: 21,7325

Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.

2022–2025: 10,9–30,6.

Vrije kasstroom per aandeel0,81 SEK
2025Vrije kasstroom per aandeel2022: 0,65222023: 1,94232024: 0,42242025: 0,81252022: 8,302023: 8,902024: 6,782025: 8,80

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: 0,42 SEK–1,94 SEK. Vergelijkbare bedrijven: Lyko Group 2,84 SEK.

Solvabiliteit55,4%
2025Solvabiliteit2022: 47,77222023: 59,32232024: 62,44242025: 55,4325

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 47,8%–62,4%.

Het rapport

Rapportdag2,9%

Gewone dag2,0%

Op de laatste 16 rapportdagen bewoog Clemondo Group meestal ongeveer 2,9%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,0%.

−1,92% +0,80% +1,13% −2,05%

10.000 SEK in Clemondo Group gekocht op 7 november 2016 is vandaag 3.510 SEK waard, met herbelegde dividenden.

Hoeveel zou 10.000 SEK in Clemondo Group vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 SEK in Clemondo Group vandaag waard zijn?

3.510 SEK

met herbelegde dividenden, gekocht op 7 november 2016.

Op het laagste punt was het 1.740 SEK waard (10 januari 2019).

De vijf grootste dagen van de reis

· −36,8% · de hele markt daalde 0,3% op dezelfde dag

· −27,0% · de hele markt daalde 1,7% op dezelfde dag · rapportdag

· +25,9% · de hele markt daalde 0,4% op dezelfde dag

· +23,6% · de hele markt steeg 3,3% op dezelfde dag

· +23,1% · de hele markt daalde 10,6% op dezelfde dag

Eerdere dagen

  • −1,62% beurs −0,11% Clemondo Group, genoteerd op Nasdaq Stockholm, zakte deze week licht terwijl de bredere Stockholmse markt nagenoeg vlak bleef. Lees →

    Clemondo Group, genoteerd op Nasdaq Stockholm, zakte deze week licht terwijl de bredere Stockholmse markt nagenoeg vlak bleef.

    De beweging was voor het aandeel van gewone omvang.

    Geen nieuws verklaarde een scherpe reactie: de eigen mededelingen van het bedrijf waren routine, waaronder de benoeming van een benoemingscommissie en de planning van het rapport van volgende week.

    Concurrenten in dezelfde sector zakten op dezelfde dagen licht, dus de sectorbeweging heeft waarschijnlijk meegespeeld.

  • +4,41% beurs −0,32% Clemondo Group steeg sterk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde. Lees →

    Clemondo Group steeg sterk, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde.

    Geen bedrijfsnieuws verklaart de beweging, en het handelsvolume lag ver onder het gebruikelijke niveau.

    Afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk en bewoog het meer dan de markt.

    Het aandeel ligt nog steeds ver onder de hoogste slotkoers van het afgelopen jaar.

    Houd het kwartaalrapport over het derde kwartaal in de gaten, dat dinsdag 10 november om 07.30 CET verschijnt.

  • −3,28% beurs +0,83% Clemondo Group daalde duidelijk, terwijl de markt steeg. Lees →

    Clemondo Group daalde duidelijk, terwijl de markt steeg.

    In de afgelopen vijf handelsdagen steeg het aandeel licht, in lijn met de OMX Stockholm 30.

    Op die dag verschenen twee berichten: het kwartaalrapport over het derde kwartaal komt dinsdag 10 november om 07.30 CET, en DNB Carnegie publiceerde een preview met intacte groei maar onder druk staande marges.

    Het handelsvolume lag duidelijk onder het gebruikelijke niveau.

  • −2,92% beurs +0,48% Clemondo Group daalde duidelijk, terwijl de markt iets steviger was. Lees →

    Clemondo Group daalde duidelijk, terwijl de markt iets steviger was.

    Clemondo Group heeft de afgelopen twee weken geen bedrijfsnieuws gehad.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk, meer dan de brede markt.

    Andere defensieve consumentenfondsen op Nasdaq First North Zweden stegen in die periode ook, dus brede sectorkoop heeft waarschijnlijk geholpen.

    De daling in de laatste handelsdag wordt niet verklaard door nieuws.

  • +4,41% beurs −0,29% Clemondo Group steeg sterk zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Clemondo Group steeg sterk zonder bedrijfsnieuws.

    Op dezelfde dag daalde de OMX Stockholm 30 licht, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.

    De handel was veel groter dan gebruikelijk, wat wijst op sterke koopinteresse, hoewel geen bedrijfsnieuws dat verklaart.

    Over de laatste vijf handelsdagen steeg het aandeel duidelijk, en die stijging was sterker dan die van de markt.

    Vergelijkbare bedrijven in de sector defensieve consumptiegoederen stegen ook, dus een deel van de beweging kan een bredere koopgolf in de sector weerspiegelen.

  • +4,76% beurs +3,01% Clemondo Group steeg de week duidelijk, meer dan de bredere markt. Lees →

    Clemondo Group steeg de week duidelijk, meer dan de bredere markt.

    Clemondo Group heeft de afgelopen twee weken geen bedrijfsnieuws gehad.

    Het aandeel steeg sterk in de laatste handelsdag, terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde, en de handel was veel drukker dan gebruikelijk.

    Vergelijkbare consumentenbedrijven op Nasdaq First North stegen in dezelfde dagen matig, dus de sectorstemming kan hebben geholpen.

  • +1,72% beurs +0,41% Clemondo Group steeg zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Clemondo Group steeg zonder bedrijfsnieuws.

    Op dezelfde dag steeg de OMX Stockholm 30 licht, dus Clemondo bewoog meer dan de markt.

    In de afgelopen vijf handelsdagen bleef het aandeel ongeveer gelijk, terwijl de markt sterk steeg.

    Clemondo Group heeft de afgelopen twee weken geen bedrijfsnieuws gehad.

    De beweging viel binnen de gebruikelijke dagelijkse schommeling, dus het was een gewone dag voor het aandeel.

  • +3,16% beurs −3,67% Clemondo Group steeg de afgelopen vijf handelsdagen licht, terwijl de OMX Stockholm 30 sterk daalde. Lees →

    Clemondo Group steeg de afgelopen vijf handelsdagen licht, terwijl de OMX Stockholm 30 sterk daalde.

    De beweging was kleiner dan op een gewone handelsdag, en het handelsvolume bleef ver onder het gebruikelijke niveau.

  • −2,06% beurs +1,25% Clemondo Group daalde duidelijk op de handelsdag zonder bedrijfsnieuws; het aandeel bewoog tegen een stijgende markt in. Lees →

    Clemondo Group daalde duidelijk op de handelsdag zonder bedrijfsnieuws; het aandeel bewoog tegen een stijgende markt in.

    In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de OMX Stockholm 30 licht steeg.

    Er is in deze periode geen bedrijfsnieuws over Clemondo Group geweest, dus de daling weerspiegelt waarschijnlijk de stemming in de markt en de sector: defensieve consumentenaandelen, dus stabielere bedrijven die dagelijkse producten verkopen, kunnen dalen wanneer beleggers in een stijgende markt geld verschuiven naar meer cyclische aandelen, die sterk van de economie afhangen.

    De daling wordt daarom waarschijnlijk meer gedreven door veranderende beleggersvoorkeuren dan door nieuws over het bedrijf zelf.

  • −2,06% beurs +1,19% Clemondo Group daalde licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de bredere OMX Stockholm 30-index licht steeg, dus het aandeel bewoog tegen de markt in. Lees →

    Clemondo Group daalde licht in de afgelopen vijf handelsdagen, terwijl de bredere OMX Stockholm 30-index licht steeg, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.

    Er is in deze periode geen bedrijfsnieuws over Clemondo Group verschenen, dus er is geen specifieke gebeurtenis aan te wijzen.

    De beweging weerspiegelt waarschijnlijk vooral de algemene stemming in de sector: defensieve consumentenbedrijven, die dagelijkse producten verkopen en doorgaans stabiel zijn in goede en slechte tijden, blijven vaak achter wanneer beleggers in een stijgende markt overstappen naar meer cyclische aandelen.

    Let op de volgende geplande publicatie van het bedrijf, die de verwachtingen kan bijstellen.

Alle bedrijven