Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel BONESUPPORT

Bonesupport daalde gisteren duidelijk, zonder dat bedrijfsnieuws de beweging verklaart.

Geschreven na beurssluiting op ·

Waarom vandaag

16.210 nieuws vandaag geanalyseerd

Bonesupport daalde gisteren duidelijk, zonder dat bedrijfsnieuws de beweging verklaart.

Op dezelfde handelsdag daalde ook de OMX Stockholm 30 duidelijk, dus het aandeel bewoog ongeveer in lijn met de markt.

In de afgelopen vijf handelsdagen daalde Bonesupport licht, terwijl de markt vrijwel vlak was.

Het aandeel ligt nog steeds ruim boven zijn dieptepunt van half februari.

Het gisteren aangekondigde aandeleninkoopprogramma is alleen achtergrond, omdat routinematige inkopen geen koersbewegingen verklaren.

De beweging van vandaag, −2,02%, was 1,4 keer een normale dagbeweging van 1,5%. OMX Stockholm 30 bewoog die dag −1,01%.

BONESUPPORT −2,02%OMX Stockholm 30 −1,01%Iets zwakker dan de beurs

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor BONESUPPORT.

BONESUPPORT verdiende in 3 van 6 rapporten meer dan verwacht.

Ter vergelijking: ongeveer 46% van de rapporten van Noordse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.

Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 4 van 6 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 63% van de rapporten van Noordse bedrijven.

Beoordelingen

Nu
Kopen 5Houden 0Verkopen 0

Een beoordeling is de eigen mening van de analist over het aandeel.

Koersdoelen

Laatste koers 320,60 SEK

Koersdoelen
Laagste 280Gemiddeld 375Hoogste 415

Het gemiddelde is 374,67 SEK, +17% ten opzichte van de laatste koers van 320,60 SEK. De bandbreedte is 280,00 SEK–415,00 SEK. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers. 6 analisten gaven een koersdoel.

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie0,50,81,11,41,72025-07-15: 0,91; Verwachte winst per aandeel: 0,9015/7’25+5,1%2025-10-23: 0,62; Verwachte winst per aandeel: 0,7723/10’25−6,7%2026-02-24: 0,66; Verwachte winst per aandeel: 0,9124/2’26+3,6%2026-04-22: 0,80; Verwachte winst per aandeel: 0,9722/4’26−1,2%2026-07-16: 1,41; Verwachte winst per aandeel: 1,1516/7’26−5,8%2026-10-22: 1,57; Verwachte winst per aandeel: 1,4622/10’26+24,3%Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 1,57.→16/02

Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingSEK

De percentages eronder tonen het aandeel op de rapportdag; de labels zijn rapportdatums.

Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 1,57 SEK (16 februari). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van 4,79 SEK drie maanden geleden naar nu 5,22 SEK. Raming 2026: 5,22 SEK. Raming 2027: 8,08 SEK. Eén analist heeft de raming voor het kwartaal gemaakt. Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder. 29 oktober: Verkoop circa 6,3 mln. SEK. 28 augustus: Aankoop circa 39 duizend SEK. 26 augustus: Aankoop circa 7 duizend SEK. 20 juli: Aankoop circa 390 duizend SEK. 17 juli: Aankoop circa 790 duizend SEK.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Noordse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 60% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met −51% en de winst per aandeel met +6%.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mld. SEK)-0919282022: 0,332022: -0,0720222023: 0,592023: 0,2520232024: 0,902024: 0,1320242025: 1,172025: 0,142025Nu2026: 1,5220262027: 2,0220272022: 5,1952023: 12,24122024: 25,47252025: 12,3812Nu: 20,8621

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mld. SEK

De beurswaarde is 17,8 keer de omzet van 2025, tegen 15,8 in 2022. Winst in 2025: 142 mln. SEK.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mld. SEK)0919282022: 0,372022: 0,1020222023: 0,692023: 0,1420232024: 0,882024: 0,1520242025: 1,042025: 0,172025Nu2022: 5,1952023: 12,24122024: 25,47252025: 12,3812Nu: 20,8621

BezittingenSchuldenBeurswaardemld. SEK

Bezittingen min schulden laten 867 mln. SEK over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 24,0 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 1 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 20,9 mld. SEKOmzet 2025: 1,2 mld. SEK

Wat de kengetallen over BONESUPPORT zeggen

De kengetallen verbinden wat BONESUPPORT verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel4,08 SEK
NuWinst per aandeel2022: -1,06222023: 3,74232024: 2,01242025: 2,13252026: 5,22262027: 8,08272022: 80,452023: 188,202024: 386,802025: 188,00

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: -1,06 SEK–3,74 SEK. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 5,27 SEK, DENTSPLY SIRONA -0,61 USD, Dynavox Group 2,58 SEK. Raming 2026: 5,22 SEK (4,84 SEK–5,70 SEK). Raming 2027: 8,08 SEK (7,30 SEK–8,60 SEK).

Omzet1,4 mld. SEK
NuOmzet2022: 328.818.000,00222023: 591.077.000,00232024: 898.727.000,00242025: 1.174.661.000,00252026: 1.520.460.000,00262027: 2.016.766.670,00272022: 80,452023: 188,202024: 386,802025: 188,00

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 329 mln. SEK–1,2 mld. SEK. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 10,7 mld. SEK, DENTSPLY SIRONA 3,6 mld. USD, Dynavox Group 2,6 mld. SEK. Raming 2026: 1,5 mld. SEK (1,5 mld. SEK–1,5 mld. SEK). Raming 2027: 2,0 mld. SEK (1,9 mld. SEK–2,1 mld. SEK).

Operationele marge26,2%
NuOperationele marge2022: -20,56222023: 3,83232024: 16,44242025: 23,63252022: 80,452023: 188,202024: 386,802025: 188,00

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: −20,6%–23,6%. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 10,1%, DENTSPLY SIRONA 5,1%, Dynavox Group 14,7%.

Rendement op eigen vermogen29,7%
NuRendement op eigen vermogen2022: -25,35222023: 44,94232024: 18,39242025: 16,39252022: 80,452023: 188,202024: 386,802025: 188,00

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: −25,3%–44,9%. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 11,5%, DENTSPLY SIRONA −8,6%, Dynavox Group 40,4%.

K/W78,6
NuK/W222023: 50,32232024: 192,44242025: 88,26252026: 61,44262027: 39,6627

De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.

2022–2025: 50,3–192,4. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 34,9, Dynavox Group 27,4. Raming 2026: 61,4. Raming 2027: 39,7.

Beurswaarde / omzet (K/O)14,89
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 15,79222023: 20,71232024: 28,34242025: 10,54252026: 13,72262027: 10,3427

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 10,54–28,34. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 2,10, DENTSPLY SIRONA 0,53, Dynavox Group 2,87. Raming 2026: 13,72. Raming 2027: 10,34.

Nettoschuld / EBITDA-1,39
NuNettoschuld / EBITDA222023: -5,18232024: -1,14242025: -1,7125

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2022–2025: -5,18–-1,14. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 3,02, DENTSPLY SIRONA 4,17, Dynavox Group 1,58.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)21,07
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 19,30222023: 22,46232024: 35,02242025: 14,2825

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 14,28–35,02. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 3,77, DENTSPLY SIRONA 1,38, Dynavox Group 9,19.

EV / EBIT59,2
2025EV / EBIT222023: 641,06232024: 144,42242025: 59,2325

Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.

2022–2025: 59,2–641,1.

Vrije kasstroom per aandeel5,05 SEK
NuVrije kasstroom per aandeel2022: -0,78222023: -0,37232024: 0,91242025: 3,28252022: 80,452023: 188,202024: 386,802025: 188,00

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: -0,78 SEK–3,28 SEK. Vergelijkbare bedrijven: AddLife 11,43 SEK, DENTSPLY SIRONA 0,72 USD, Dynavox Group 2,18 SEK.

Solvabiliteit83,7%
2025Solvabiliteit2022: 72,33222023: 79,15232024: 82,70242025: 83,7025

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 72,3%–83,7%.

Wat hierna te volgen en waarom

Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van BONESUPPORT veranderden.

  • Het rapport

    Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van BONESUPPORT veranderden.

    Toevoegen aan agenda
Meer over BONESUPPORT

Transacties van bestuurders

Bestuurders en leidinggevenden moeten hun transacties in het aandeel melden bij Finansinspektionen, de Zweedse financiële toezichthouder.

  • Michael Diefenbeck, leidinggevendeVerkoopcirca 6,3 mln. SEK
  • Annelie Aava Vikner, leidinggevendeAankoopcirca 39 duizend SEK
  • Christine Elizabeth Rankin, bestuurslidAankoopcirca 7 duizend SEK
  • Torbjörn Sköld, CEOAankoopcirca 390 duizend SEK
  • Björn Odlander, bestuurslidAankoopcirca 790 duizend SEK

Het rapport

Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar

Rapportdag5,1%

Gewone dag1,5%

Op de laatste 15 rapportdagen bewoog BONESUPPORT meestal ongeveer 5,1%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 1,5%.

+24,34% −5,83% −1,17% +3,65%

10.000 SEK in BONESUPPORT gekocht op 21 juni 2017 is vandaag 100.000 SEK waard, met herbelegde dividenden.

Hoeveel zou 10.000 SEK in BONESUPPORT vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 SEK in BONESUPPORT vandaag waard zijn?

100.000 SEK

met herbelegde dividenden, gekocht op 21 juni 2017.

Op het laagste punt was het 2.900 SEK waard (12 juni 2018).

De vijf grootste dagen van de reis

· −49,3% · de hele markt daalde 0,2% op dezelfde dag

· +48,9% · de hele markt daalde 1,2% op dezelfde dag

· +27,8% · de hele markt steeg 0,3% op dezelfde dag

· +24,3% · de hele markt daalde 2,5% op dezelfde dag · rapportdag

· +20,8% · de hele markt daalde 0,4% op dezelfde dag · rapportdag

Eerdere dagen

  • −1,35% beurs −0,11% BONESUPPORT, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, daalde deze week licht, terwijl de OMX Stockholm 30 vrijwel gelijk bleef. Lees →

    BONESUPPORT, genoteerd aan de Nasdaq Stockholm, daalde deze week licht, terwijl de OMX Stockholm 30 vrijwel gelijk bleef.

    Het bedrijf kondigde donderdag 5 november een nieuw aandeleninkoopprogramma van maximaal 100 miljoen Zweedse kronen aan, dat loopt van 9 november 2026 tot en met 26 februari 2027.

    Het vorige programma was net op 30 oktober afgerond.

    Het aandeel staat nog ruim boven zijn laagste slotkoers van het afgelopen jaar.

  • +3,87% beurs −0,32% BONESUPPORT steeg sterk, nadat een nieuw aandelenterugkoopprogramma was aangekondigd. Lees →

    BONESUPPORT steeg sterk, nadat een nieuw aandelenterugkoopprogramma was aangekondigd.

    Het aandeel steeg sterk terwijl de OMX Stockholm 30 licht daalde, het bewoog dus tegen de markt in.

    Het bedrijf kondigde aan aandelen terug te kunnen kopen voor maximaal 100 miljoen SEK, met ingang van uiterlijk 9 november.

    Het aandeel is de afgelopen vijf handelsdagen licht gestegen en heeft meer bewogen dan de markt, die ook licht steeg.

    Een nieuwe terugkoop kan de koers ondersteunen, maar de oorzaak van de stijging is niet volledig bewezen.

  • −2,29% beurs +3,01% BONESUPPORT daalde de week licht, terwijl de OMX Stockholm 30 duidelijk steeg, dus het aandeel bewoog tegen de markt in. Lees →

    BONESUPPORT daalde de week licht, terwijl de OMX Stockholm 30 duidelijk steeg, dus het aandeel bewoog tegen de markt in.

    De beweging was voor het aandeel normaal van omvang.

    De resultaten van het derde kwartaal, gepubliceerd op 22 oktober, overtroffen de verwachtingen, maar dat nieuws kwam voor deze week.

    Leidinggevende Michael Diefenbeck verkocht op 29 oktober ongeveer 20.000 aandelen voor circa 6,3 miljoen SEK.

  • +31,46% beurs −3,67% BONESUPPORT steeg de afgelopen vijf handelsdagen zeer sterk, terwijl de markt scherp daalde. Lees →

    BONESUPPORT steeg de afgelopen vijf handelsdagen zeer sterk, terwijl de markt scherp daalde.

    De belangrijkste drijfveer was het sterke kwartaalrapport over het derde kwartaal, gisteren gepubliceerd, met een omzetgroei van 39 procent en een bedrijfsresultaat (EBIT, resultaat vóór rente en belasting) ruim boven de verwachtingen.

    Analisten reageerden positief: SEB verhoogde zijn koersdoel, de aandelenkoers die het als redelijk ziet, en herhaalde het koopadvies.

    Omdat de markt in dezelfde dagen daalde, heeft de resultaten van het bedrijf de stijging waarschijnlijk gedreven.

Alle bedrijven