Naar de hoofdinhoud
NL
Menu

Daarom beweegt het aandeel Hims & Hers Health

Hims & Hers Health steeg.

Geschreven na beurssluiting op ·

Om 08:00 bijgewerkt met nieuws van na beurssluiting

Het rapport

Volgend rapport: 9 november. Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Hims & Hers Health meestal ongeveer 10,1%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,8%.

11 augustus 2026: −3,97%12 mei 2026: −14,10%24 februari 2026: −0,32%4 november 2025: −3,60%

Waarom vandaag

16.413 nieuws vandaag geanalyseerd

Hims & Hers Health steeg.

Hims & Hers Health steeg sterk, vrijdag, nadat het bedrijf had ingestemd met de verkoop van Eli Lilly's obesitasmedicijnen rechtstreeks via zijn platform.

De S&P 500 steeg die dag slechts licht, dus het aandeel bewoog duidelijk anders dan de markt.

In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel licht, terwijl de S&P 500 sterk daalde en de gezondheidszorgsector vrijwel vlak bleef.

Beleggers wachten ook op het kwartaalcijfer van maandag 9 november.

De beweging van vandaag, +8,06%, was 2,9 keer een normale dagbeweging van 2,8%. S&P 500 bewoog die dag +0,31%.

Hims & Hers Health +8,06%S&P 500 +0,31%Veel sterker dan de beurs

Eerdere dagen →

Bekijk de grafiek in ChartCompass, met elke beweging uitgelegd →

Wat analisten verwachten en hoe vaak ze gelijk hadden

Analistenramingen voor Hims & Hers Health.

Hims & Hers Health verdiende in 6 van 8 rapporten meer dan verwacht.

Ter vergelijking: ongeveer 82% van de rapporten van Amerikaanse bedrijven overtrof de winstverwachting in de afgelopen drie jaar.

Het aandeel bewoog in dezelfde richting als de winstverrassing bij 3 van 8 rapporten met een gemeten beweging, tegenover ongeveer 55% van de rapporten van Amerikaanse bedrijven.

Beoordelingen

Nu
Kopen 3Houden 12Verkopen 0

Een beoordeling is de eigen mening van de analist over het aandeel. Bij Amerikaanse aandelen stond de koers sinds 2013 een jaar later ongeveer even vaak hoger wanneer de meeste analisten kopen zeiden als wanneer weinigen dat deden.

Koersdoelen

Laatste koers 26,00 USD

Koersdoelen
Laagste 23,00Gemiddeld 31,15Hoogste 42,00

Het gemiddelde is 31,15 USD, +20% ten opzichte van de laatste koers van 26,00 USD. De bandbreedte is 23,00 USD–42,00 USD. Een koersdoel is de raming van een analist voor een toekomstige koers. 13 analisten gaven een koersdoel. Bij Amerikaanse aandelen stond de koers een jaar nadat eerdere koersdoelen zo ver boven de koers werden gezet, in ongeveer 5 op de 10 gevallen op of boven het koersdoel.

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie

Winst tegenover verwachtingen en de koersreactie-0,5-0,20,00,30,62024-11-04: 0,43; Verwachte winst per aandeel: 0,154/11’24−0,6%2025-02-24: 0,23; Verwachte winst per aandeel: 0,2224/2’25−22,3%2025-05-05: 0,28; Verwachte winst per aandeel: 0,235/5’25+18,1%2025-08-04: 0,29; Verwachte winst per aandeel: 0,234/8’25−12,4%2025-11-03: 0,28; Verwachte winst per aandeel: 0,233/11’25−3,6%2026-02-23: 0,22; Verwachte winst per aandeel: 0,1923/2’26−0,3%2026-05-11: -0,19; Verwachte winst per aandeel: 0,1311/5’26−14,1%2026-08-10: -0,37; Verwachte winst per aandeel: -0,0510/8’26−4,0%Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,06.→09/11

Verwachte winst per aandeelBoven ramingOnder ramingVolgens verwachtingUSD

De percentages eronder tonen het aandeel op de rapportdag; de labels zijn rapportdatums.

Volgend gepubliceerd kwartaal: verwachte winst per aandeel 0,06 USD (9 november). Voor het lopende boekjaar veranderde de verwachte winst per aandeel van -0,13 USD drie maanden geleden naar nu -0,56 USD. Raming 2026: -0,56 USD. Raming 2027: 0,42 USD.

Heeft de koers het bedrijf gevolgd?

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op. Bij Amerikaanse bedrijven gebeurt dat in ongeveer 65% van de jaren. In 2025 veranderde de koers met +34% en de winst per aandeel met −4%.

Omzet, winst en beurswaarde

Omzet, winst en beurswaarde (mld. USD)-0,12,75,48,12022: 0,532022: -0,0720222023: 0,872023: -0,0220232024: 1,482024: 0,1320242025: 2,352025: 0,132025Nu2026: 3,2120262027: 4,0020272022: 1,341,32023: 1,901,92024: 5,345,32025: 7,387,4Nu: 6,076,1

OmzetWinstBeurswaardeGearceerde balken: analistenramingen.mld. USD

De beurswaarde is 2,6 keer de omzet van 2025, tegen 2,5 in 2022. Winst in 2025: 128 mln. USD.

Bezittingen, schulden en beurswaarde

Bezittingen, schulden en beurswaarde (mld. USD)0,02,75,48,12022: 0,372022: 0,0520222023: 0,442023: 0,1020232024: 0,712024: 0,2320242025: 2,152025: 1,612025Nu2022: 1,341,32023: 1,901,92024: 5,345,32025: 7,387,4Nu: 6,076,1

BezittingenSchuldenBeurswaardemld. USD

Bezittingen min schulden laten 541 mln. USD over voor aandeelhouders. De beurswaarde is 11,2 keer dat eigen vermogen.

Koers en winst per aandeel bewogen in 2 van 3 jaren dezelfde kant op.Beurswaarde (Nu): 6,1 mld. USDOmzet 2025: 2,3 mld. USD

Wat de kengetallen over Hims & Hers Health zeggen

De kengetallen verbinden wat Hims & Hers Health verdient met wat beleggers betalen.

De lijn toont de koers in hetzelfde jaar op een eigen schaal. Gearceerde balken: analistenramingen.

Winst per aandeel-0,64 USD
NuWinst per aandeel2022: -0,32222023: -0,11232024: 0,53242025: 0,51252026: -0,56262027: 0,42272022: 6,412023: 8,902024: 24,182025: 32,47

Winst gedeeld door het aantal aandelen. Elk aandeel vertegenwoordigt dit deel van de winst.

2022–2025: -0,32 USD–0,53 USD. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 3,92 DKK, Swedish Orphan Biovitrum 18,94 SEK. Raming 2026: -0,56 USD (-0,91 USD–-0,01 USD). Raming 2027: 0,42 USD (-0,09 USD–1,44 USD).

Omzet2,6 mld. USD
NuOmzet2022: 526.916.000,00222023: 872.000.000,00232024: 1.476.514.000,00242025: 2.347.637.000,00252026: 3.208.128.630,00262027: 3.997.044.770,00272022: 6,412023: 8,902024: 24,182025: 32,47

Wat het bedrijf gedurende het jaar verkocht.

2022–2025: 527 mln. USD–2,3 mld. USD. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 26,0 mld. DKK, Swedish Orphan Biovitrum 32,0 mld. SEK, Alvotech 495 mln. USD. Raming 2026: 3,2 mld. USD (3,2 mld. USD–3,3 mld. USD). Raming 2027: 4,0 mld. USD (3,7 mld. USD–4,6 mld. USD).

Operationele marge−6,0%
NuOperationele marge2022: -13,04222023: -3,38232024: 4,19242025: 4,50252022: 6,412023: 8,902024: 24,182025: 32,47

Het percentage omzet dat overblijft na de bedrijfskosten.

2022–2025: −13,0%–4,5%. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 21,8%, Swedish Orphan Biovitrum 29,8%, Alvotech 9,7%.

Rendement op eigen vermogen−32,0%
NuRendement op eigen vermogen2022: -21,07222023: -6,84232024: 26,44242025: 23,73252022: 6,412023: 8,902024: 24,182025: 32,47

Winst als percentage van het geld van aandeelhouders in het bedrijf.

2022–2025: −21,1%–26,4%. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 15,4%, Swedish Orphan Biovitrum 16,3%.

K/W63,7
2025K/W22232024: 45,62242025: 63,67252027: 62,0427

De prijs per eenheid jaarlijkse winst per aandeel. Niet getoond bij verlies.

2022–2025: 45,6–63,7. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 14,3, Swedish Orphan Biovitrum 26,3. Raming 2027: 62,0.

Beurswaarde / omzet (K/O)2,35
NuBeurswaarde / omzet (K/O)2022: 2,54222023: 2,18232024: 3,62242025: 3,14252026: 1,89262027: 1,5227

Wat beleggers betalen per verkochte eenheid.

2022–2025: 2,18–3,62. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 2,14, Swedish Orphan Biovitrum 5,42. Raming 2026: 1,89. Raming 2027: 1,52.

Nettoschuld / EBITDA3,39
2025Nettoschuld / EBITDA22232024: -3,66242025: 3,3925

Nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat vóór afschrijvingen.

2022–2025: -3,66–3,39. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 0,87, Swedish Orphan Biovitrum 1,18, Alvotech 17,28.

Meer kengetallen
Beurswaarde / eigen vermogen (K/B)18,72
NuBeurswaarde / eigen vermogen (K/B)2022: 4,29222023: 5,52232024: 11,20242025: 13,6425

Beurswaarde gedeeld door het vermogen dat na schulden overblijft.

2022–2025: 4,29–13,64. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 2,06, Swedish Orphan Biovitrum 3,82.

EV / EBIT75,0
2025EV / EBIT22232024: 81,59242025: 75,0125

Beurswaarde plus nettoschuld gedeeld door het bedrijfsresultaat. Neemt schulden mee.

2022–2025: 75,0–81,6.

Vrije kasstroom per aandeel0,26 USD
NuVrije kasstroom per aandeel2022: -0,16222023: 0,22232024: 0,90242025: 0,25252022: 6,412023: 8,902024: 24,182025: 32,47

Geld over na investeringen gedeeld door het aantal aandelen.

2022–2025: -0,16 USD–0,90 USD. Vergelijkbare bedrijven: Lundbeck 5,20 DKK, Swedish Orphan Biovitrum 18,69 SEK, Alvotech -0,94 USD.

Solvabiliteit25,1%
2025Solvabiliteit2022: 85,10222023: 77,98232024: 67,38242025: 25,1025

Het percentage bezittingen gefinancierd met eigen vermogen.

2022–2025: 25,1%–85,1%.

Wat hierna te volgen en waarom

Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Hims & Hers Health veranderden.

  • Het rapport

    Het rapport laat zien hoe de omzet en winst van Hims & Hers Health veranderden.

    Toevoegen aan agenda

Het rapport

Volgend rapport: · Toevoegen aan agenda · Google Calendar

Rapportdag10,1%

Gewone dag2,8%

Op de laatste 15 rapportdagen bewoog Hims & Hers Health meestal ongeveer 10,1%. Op een gewone dag beweegt het aandeel 2,8%.

−3,97% −14,10% −0,32% −3,60%

10.000 USD in Hims & Hers Health gekocht op 13 september 2019 is vandaag 26.500 USD waard, met herbelegde dividenden.

Hetzelfde bedrag in de S&P 500 met dividenden zou 27.100 USD zijn geworden.

Hoeveel zou 10.000 USD in Hims & Hers Health vandaag waard zijn? →

Hoeveel zou 10.000 USD in Hims & Hers Health vandaag waard zijn?

26.500 USD

met herbelegde dividenden, gekocht op 13 september 2019. Hetzelfde bedrag in de S&P 500 met dividenden zou 27.100 USD zijn geworden.

Op het laagste punt was het 3.170 USD waard (11 mei 2022).

De vijf grootste dagen van de reis

· +40,8% · de hele markt steeg 0,8% op dezelfde dag

· −34,6% · de hele markt steeg 1,0% op dezelfde dag

· +31,0% · de hele markt steeg 0,2% op dezelfde dag · rapportdag

· +27,7% · de hele markt steeg 1,0% op dezelfde dag

· +27,7% · de hele markt steeg 0,1% op dezelfde dag

Eerdere dagen

  • −6,07% beurs −2,70% Hims & Hers Health zakte de afgelopen vijf handelsdagen licht. Lees →

    Hims & Hers Health zakte de afgelopen vijf handelsdagen licht.

    De markt daalde in diezelfde dagen sterk, dus het aandeel bewoog meer dan de bredere markt.

    De sector bleef ongeveer vlak.

    De grootste aanjager was een deal met Eli Lilly, aangekondigd na de laatste handelsdag, die het aandeel vrijdag omhoog stuwde.

  • −9,75% beurs −4,41% Hims & Hers Health daalde. Lees →

    Hims & Hers Health daalde.

    Hims & Hers Health daalde sterk en bewoog duidelijk meer dan de markt en de sector.

    Het aandeel daalde terwijl de S&P 500 zeer sterk verloor, dus het aandeel daalde harder dan de bredere markt.

    Ook de sector-ETF daalde zeer sterk, de daling was dus breed, maar Hims & Hers Health bewoog toch meer dan de concurrenten.

    De handel lag ruim boven het gebruikelijke niveau, ongeveer twee keer een normale handelsdag.

  • +3,74% beurs +1,65% Hims & Hers Health steeg duidelijk, binnen de gebruikelijke dagelijkse schommeling. Lees →

    Hims & Hers Health steeg duidelijk, binnen de gebruikelijke dagelijkse schommeling.

    Het aandeel bewoog meer dan de S&P 500, die sterk steeg, en gelijk op met zijn gezondheidszorgsector.

    Waarschijnlijke oorzaken waren de verkiezingsuitslag die een Democratische meerderheid in het Congres bevestigde en zorgen over geneesmiddelprijsregels verminderde.

    Analisten zeiden ook dat bestaande Medicare-prijsonderhandelingen blijven.

    In de laatste vijf handelsdagen daalde het aandeel duidelijk, terwijl de gezondheidszorgsector zeer sterk steeg.

  • +1,82% beurs +0,30% Hims & Hers Health steeg licht zonder bedrijfsnieuws. Lees →

    Hims & Hers Health steeg licht zonder bedrijfsnieuws.

    Het aandeel bewoog meer dan de S&P 500, die ook licht steeg, maar ging in tegen een sector die licht daalde.

    In de afgelopen vijf handelsdagen daalde het aandeel duidelijk, terwijl de S&P 500 eveneens duidelijk daalde en de gezondheidszorgsector sterk steeg.

    De beweging was gewoon voor het aandeel, en de handel lag rond het gebruikelijke niveau.

    De volgende kwartaalcijfers komen maandag 9 november 2026, wat de koers waarschijnlijk meer zal beïnvloeden dan de recente dagelijkse schommelingen.

Alle bedrijven